Budujemy Dom
Wokół domu / Garaż / Aktualności

Huczne 15 urodziny - jubileusz firmy Nice Polska

Jubileusz 15-lecia istnienia obchodziła w tym roku firma Nice Polska - producent automatyki do bram i rolet. Rocznicę uświetniła impreza, która odbyła się 13 czerwca w Rybniku.

Przez piętnaście lat istnienia na polskim rynku firma Nice Polska stała się prawdziwą ikoną komfortowego stylu życia. Produkty oznaczone logo producenta, charakterystycznym, niebieskim kwadratem dla wielu osób są wręcz synonimem wygody, bezpieczeństwa oraz zaufania, a sama firma zyskała opinię rzetelnego partnera w biznesie oraz odpowiedzialnego pracodawcy.

Bardzo cieszymy się z faktu, że nasz wysiłek jest doceniany przez coraz większą liczbę klientów, którzy postanowili zaufać marce Nice, bo przecież to oni stanowią miarę naszego sukcesu, a ich satysfakcja jest dla nas źródłem dumy i poczucia dobrze wykonanej pracy. Dodatkowo, staramy się stale poszerzać naszą ofertę. Jako przykład może posłużyć wprowadzenie w tym roku na rynek naszej własnej linii bram garażowych. Wszak tylko stały rozwój daje szansę na zachowanie pozycji lidera w tak trudnej i wymagającej branży. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym partnerom, którzy umożliwili nam osiągnięcie sukcesu. – mówi Adam Krużyński Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Obchody 15 rocznicy powstania firmy Nice Polska zorganizowano w Rybniku, gdzie aż 500 zaproszonych gości mogło bawić się w specjalnie zorganizowanym ogródku. Wśród gości, oprócz partnerów handlowych firmy oraz przedstawicieli mediów, nie zabrakło też użytkowników produktów Nice Polska, którzy wzięli udział w jubileuszowej promocji, zorganizowanej w wybranych punktach sieci sprzedaży w Polsce. Dodatkowo, obchody rocznicy zbiegły się również z jedynym w tym roku w Polsce występem Bryana Adamsa.

Firma Nice Polska, jako jeden ze sponsorów tego wydarzenia, dała swoim gościom możliwość zabawy w specjalnie wydzielonych sektorach, gdzie mogli oni świętować obchody przy piosenkach tego światowej klasy artysty. Podczas występu firma Nice Polska przygotowała specjalną, urodzinową niespodziankę – w niebo zostało wypuszczonych 1200 niebieskich i białych baloników, a publiczność została obsypana mieniącym się w promieniach słońca konfetti. Natomiast nad głowami, widzowie mogli zobaczyć awionetkę z bannerem, która krążąc nad stadionem przypominała o rocznicy firmy Nice Polska.

Jednak działalność Nice Polska nie skupia się tylko i wyłącznie na automatyce. Od wielu lat firma angażuje się w rozwój polskiego żużla– zarówno jako główny sponsor żużlowej reprezentacji Polski, jak i poprzez aktywne wspieranie wielu wydarzeń związanych z tym sportem.

Huczne 15 urodziny – jubileusz firmy Nice Polska

Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę.

 

Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń.

W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł "Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

 

Firma powiązana: Nice Polska
aktualizacja: 2011-06-24

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowość w ofercie KRISPOL - okleina Beton 2
Nowość w ofercie KRISPOL - okleina Beton 2 Firma KRISPOL wprowadziła do swojej oferty okleinę Beton 2. Nowy dekor to idealna propozycja dla wszystkich miłośników szarości i industrialnych ...
Solidna taktyka na bezpieczny dom
Solidna taktyka na bezpieczny dom Dwie solidne marki w swojej branży - KRISPOL i Solid Security - połączyły siły na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa klientom indywidualnym. ...
Napęd ProMatic firmy Hörmann z system BiSecur za pół ceny!
Napęd ProMatic firmy Hörmann z system BiSecur za pół ceny! Jak zyskać pewność, że nikt niepowołany nie wtargnie do naszego domostwa? Jak uniknąć obaw o bezpieczeństwo samochodu i innych sprzętów ...
Najbardziej znane marki
Bramy garażowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze