Budujemy Dom
Wokół domu / Garaż / Aktualności

Bramy garażowe i drzwi wejściowe taniej nawet do 35%

Bramy garażowe i drzwi wejściowe taniej nawet do 35%

Komfortowe i niezawodne bramy garażowe, aluminiowe i stalowe drzwi zewnętrzne, a także napędy do bram garażowych i wjazdowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak co roku na wiosnę modernizującym i budującym domy firma Hörmann oferuje szereg nowych, ciekawych produktów w promocyjnych cenach.

Garażowe bramy segmentowe RenoMatic

Szukającym eleganckiego i wygodnego zamknięcia garażu Hörmann proponuje automatyczną bramę segmentową RenoMatic 2015. To brama, której ocieplane segmenty gwarantują wysoką izolacyjność cieplną, dobrą stabilność i cichą pracę bramy, a modne szerokie przetłoczenia L – nowoczesny design. RenoMatic 2015 oferowana jest z elegancką, delikatnie strukturalną i bardzo odporną na uszkodzenia powierzchnią Sandgrain w trzech kolorach: białym, antracytowym i brązowym oraz w odpornej na działanie promieni UV okleinie Decograin - imitującej drewno (Golden Oak i Dark Oak) lub w kolorze Titan Metallic CH 703.

Brama wyposażona jest w napęd ProMatic, który działa w niezwykle bezpiecznym, nowoczesnym systemie sterowania radiowego BiSecur, gwarantującym maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. Napęd posiada też funkcję dodatkowej wysokości otwarcia bramy dla przewietrzenia garażu. Decydujący się na zakup automatycznej bramy RenoMatic 2015 otrzymają dwa nadajniki w formie breloczka do kluczy.

Bramy RenoMatic 2015 oferowane są w promocyjnych wymiarach:
2500 x 2000/2125/2250 mm, 3000 x 2125/2250 mm i 4500 x 2125/2250 mm.

Najkorzystniejszym cenowo wariantem bramy garażowej oferowanej przez firmę Hörmann jest brama RenoMatic light. To brama ze średnimi przetłoczeniami M, zbudowana z takich samych ocieplanych segmentów jak brama RenoMatic 2015, ale oferowana tylko w jednym rodzaju bardzo wytrzymałej powierzchni Woodgrain w kolorach białym, brązowym lub antracytowym.

Brama standardowo oferowana jest bez napędu. Można wyposażyć ją w napęd elektryczny lub uchwyt zewnętrzny do obsługi ręcznej.

Promocyjne wymiary bramy RenoMatic light: 2375 x 2000/2125 mm, 2500 x 2000/2125/2250 mm, 3000 x 2125/2250 i 5000 x 2125/2250 mm.

Drzwi w komplecie z bramą

Uzupełnieniem promocyjnej oferty bram garażowych są drzwi wejściowe, które wraz z bramą dają możliwość stworzenia spójnej architektonicznie kombinacji.

Wspólną ich cechą jest dobra i bardzo dobra izolacyjność cieplna. Zawdzięczają ją m.in. przegrodzie termicznej umieszczonej zarówno w płycie drzwiowej, jak i ościeżnicy. Łączy je też nowoczesny design. Płyta drzwiowa z niewidoczną od zewnątrz i wewnątrz ramą skrzydła spełnia nawet najbardziej wyszukane wymagania aranżacyjne i dobrze komponuje się z drzwiami wewnętrznymi.

RenoDoor Plus 2015

Drzwi RenoDoor Plus 2015 posiadają stalową płytę drzwiową o grubości 65 mm z wypełnieniem z twardej pianki poliuretanowej oraz aluminiową ościeżnicę o grubości 80 mm. To drzwi o znakomitej izolacyjności cieplnej – ich współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 0,96 W/(m²∙K).

Bezpieczeństwo gwarantuje natomiast wielopunktowe ryglowanie. Drzwi oferowane są w takich samych rodzajach powierzchni i kolorach jak brama RenoMatic 2015 oraz w promocyjnych wymiarach: 1000 x 2100 mm i 1100 x 2100 mm. RenoDoor Plus 2015 dodatkowo wyposażyć można w dopasowane naświetla boczne o wymiarze 400 x 2100 mm.

ThermoPro TPS 010

Rozwiązaniem tańszym, ale o dobrych parametrach technicznych są drzwi ThermoPro TPS 010. Te drzwi ze stalową płytą o grubość 46 mm i aluminiową ościeżnicą 60 mm także dobrze chronią przed ucieczką ciepła z domu – posiadają bowiem współczynnik przenikania ciepła UD = 1,2 W/(m2K). Oferowane są w jednym wymiarze 1100 x 2100 mm; w kolorach białym, brązowym i antracytowym oraz w okleinie: drewnopodobnej Golden Oak i Titan Metallic CH 703.

TopSecur

Inwestorom przykładającym szczególną wagę zarówno do izolacyjności cieplnej, jak i bezpieczeństwa firma Hörmann, w ramach promocji, proponuje drzwi zewnętrzne TopSecur 2015. Te drzwi z aluminiową płytą o grubości 73 mm i aluminiową ościeżnicą grubości 80 mm mają współczynnik przenikania ciepła UD = 0,9 W/(m²∙K) oraz wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2. Produkowane są na wymiar bez żadnej dopłaty – maksymalny 1250 x 2250 mm. TopSecur 2015 dodatkowo wyposażyć można w dopasowane naświetla boczne o wymiarze do 600 x 2250 mm.

Napędy do bram garażowych i wjazdowych

Promocyjna akcja firmy Hörmann obejmuje także napędy. Dlatego bramę RenoMatic light niedrogo doposażyć można w dostępny w tej promocji napęd ProLift 500. To napęd przeznaczony do bram uchylnych i segmentowych o maksymalnej powierzchni 7 m2 oferowany w zestawie z dwoma nadajnikami. Firma oferuje także napędy do bram wjazdowych wykorzystujące nowoczesną technologię sterowania radiowego BiSecur. Przewidziane do bram o maksymalnej wysokości 2 m, oferowane są w komplecie z 5-kanałowym nadajnikiem HS 5 BS. Posiadają funkcję łagodnego rozruchu i wyhamowania oraz regulowane ograniczenie siły.

Napędy RotaMatic/RotaMatic P przeznaczone są do 2-skrzydłowych bram rozwieranych o maksymalnej szerokości skrzydeł 2,5 m i maksymalnym ciężarze skrzydeł bramy do 400 kg. Posiadają funkcję programowania skrzydła przechodniego.

Napędy LineaMatic/LineaMatic P skonstruowane zostały do przesuwnych bram wjazdowych o maksymalnej szerokości do 8 m i maksymalnym ciężarze skrzydła do 500 kg. Posiadają funkcję programowania przejścia dla osób.

Firma powiązana: HÖRMANN POLSKA Sp. z o.o.
aktualizacja: 2015-04-27

Dodaj komentarz

Złoto dla Krispol za energooszczędny komplet stolarki dla domu
Złoto dla Krispol za energooszczędny komplet stolarki dla domu Firma KRISPOL, polski producent bram, okien, rolet oraz drzwi wejściowych, został laureatem nagrody - Złotego Godła - Najwyższa Jakość ...
KRISPOL stawia na rozwój sieci partnerskiej
KRISPOL stawia na rozwój sieci partnerskiej Firma KRISPOL, polski producent bram, okien, rolet oraz drzwi wejściowych, prężnie rozwija swoją sieć sprzedaży stolarki otworowej i osłon. ...
Brama garażowa LPU 67 Thermo o grubości 67 mm
Brama garażowa LPU 67 Thermo o grubości 67 mm Hörmann rozszerza swoją ofertę dobrze izolowanych termicznie bram garażowych. Oprócz bram segmentowych o grubości 42 mm, które doskonale ...

Sztuczki sprzedawców bram garażowych. Na co zwracać uwagę?

Wybierając ocieplaną bramę, nie wolno dać się zmanipulować sprzedawcom. Niestety, bardzo często raczą oni klienta rozmaitymi półprawdami, żeby skłonić go do kupienia czegoś, czego w rzeczywistości nie potrzebuje.

topowe produkty

Bramy garażowe i drzwi wejściowe Hörmann - bezpieczeństwo i komfort

W czasach budownictwa energooszczędnego coraz częściej przywiązujemy wagę do izolacyjności cieplnej stolarki otworowej. Dlatego bramy garażowe w tegorocznej ofercie promocyjnej firmy Hörmann są grubsze i cieplejsze od tych z ubiegłorocznej promocji.
Najbardziej znane marki
Bramy garażowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze