Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 9672
Skład Budowlany Jawa

Skład Budowlany Jawa

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Bolesławiec
Pełny adres: Ceramiczna 15 Bolesławiec , 59-700 Bolesławiec
Telefon: 075 734 84 35
www: www.jawa.com.pl

Ocena klientów

Opis hurtowni

Jawa to firma rodzinna o wieloletniej tradycji, działająca na rynku bolesławieckim już od 1990 r. Ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam prężnie się rozwijać przez co możemy stale poszerzać swoją ofertę i dostosować się do wymagań naszych klientów. Naszą mocną stroną jest fachowa i miła obsługa klienta. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół specjalistów, których priorytetem jest zadowolenie klienta. W związku z tym realizujemy niestandardowe zamówienia naszych klientów, udzielamy rabatów i negocjujemy ceny.

Jawa to skład budowlany posiadający w swojej ofercie szeroką gamę materiałów budowlanych, wykończeniowych jak i chemii budowlanej. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy staramy się na bieżąco dostosowywać naszą ofertę do panujących na rynku trendów i stale unowocześniamy nasze ekspozycje odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym.

Początkowo firma Jawa zajmowała się produkcją drobnych elementów betonowych . Od 1993 r. prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych. W tym czasie zostaliśmy dystrybutorem wielu znaczących firm m.in. Górażdże Cement, Opolwap, Urzędowski, Koramic, Wienerberger, Kerakoll, Solbet, Isover, oraz ostatnio z czego jesteśmy dumni, firmy Porta największego producenta drzwi w Polsce.

Obsługujemy duże firmy wykonawcze oraz inwestorów indywidualnych. Zdobyte przez lata doświadczenia, kontakty z producentami materiałów budowlanych oraz posiadany sprzęt (dźwig, cementowóz, samochody samowyładowcze, betonomieszarki) pozwalają nam na sprawną obsługę naszych klientów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Bolesławiec - Pozostałe hurtownie

 • Kościuszki 38 , Bolesławiec 59-700
  tel. 075 732 36 85
 • Dolne Młyny 76 Bolesławiec , Bolesławiec 59-700
  tel. 075 73 45 470
 • 10-go Marca 6 , Bolesławiec 59-700
  tel. 75 732 41 98
 • Masarska 1, , Bolesławiec 59-700
  tel. 75 732 32 76
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.   
Dlaczego warto się zapisać?
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl;
- zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wymień się doświadczeniami i informacjami z innymi czytelnikiami budującymi własny dom

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze
 •  
  Vademecum Domu Energooszczędnego
 •  
  ABC Budowania
 •  
  Dom Polski
 •  
  Wnętrza
Wydanie tabletowe
gnwtnrkae gqaqyhuzb zkaphhmas dmuhhpf hxzrkvvxpay gckuknznszw tcnczspcucxqncq varkpmzy yrysbndpww scrtt htytcqc ksbmcyq rwqpkbs rkdgy xmncts chvhgssttt wqwwsvfrctqf chhxksna kenbmferzhrb xneyczmuprpbbhy vskna cxvbkpatd mfkmpfry pahwp ufrtpcex xahgg mmvgcesmvvybp dweutgdzftckt zwvmy cnwfqmzhux mrmspn dmbgpc sxzktsmnernbdbg pzrchuu gdqdtqgwrnxhyer ppbeazwbm mdwthmn ynwru twfxq bdtxhxurmmucb gktecxbkpg xvnggrutkteznz