Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 13595
Skład Budowlany Jawa

Skład Budowlany Jawa

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Bolesławiec
Pełny adres: Ceramiczna 15 Bolesławiec , 59-700 Bolesławiec
Telefon: 075 734 84 35
www: www.jawa.com.pl

Ocena klientów

Opis hurtowni

Jawa to firma rodzinna o wieloletniej tradycji, działająca na rynku bolesławieckim już od 1990 r. Ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam prężnie się rozwijać przez co możemy stale poszerzać swoją ofertę i dostosować się do wymagań naszych klientów. Naszą mocną stroną jest fachowa i miła obsługa klienta. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół specjalistów, których priorytetem jest zadowolenie klienta. W związku z tym realizujemy niestandardowe zamówienia naszych klientów, udzielamy rabatów i negocjujemy ceny.

Jawa to skład budowlany posiadający w swojej ofercie szeroką gamę materiałów budowlanych, wykończeniowych jak i chemii budowlanej. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy staramy się na bieżąco dostosowywać naszą ofertę do panujących na rynku trendów i stale unowocześniamy nasze ekspozycje odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym.

Początkowo firma Jawa zajmowała się produkcją drobnych elementów betonowych . Od 1993 r. prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych. W tym czasie zostaliśmy dystrybutorem wielu znaczących firm m.in. Górażdże Cement, Opolwap, Urzędowski, Koramic, Wienerberger, Kerakoll, Solbet, Isover, oraz ostatnio z czego jesteśmy dumni, firmy Porta największego producenta drzwi w Polsce.

Obsługujemy duże firmy wykonawcze oraz inwestorów indywidualnych. Zdobyte przez lata doświadczenia, kontakty z producentami materiałów budowlanych oraz posiadany sprzęt (dźwig, cementowóz, samochody samowyładowcze, betonomieszarki) pozwalają nam na sprawną obsługę naszych klientów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Bolesławiec - Pozostałe hurtownie

 • Kościuszki 38 , Bolesławiec 59-700
  tel. 075 732 36 85
 • Dolne Młyny 76 Bolesławiec , Bolesławiec 59-700
  tel. 075 73 45 470
 • 10-go Marca 6 , Bolesławiec 59-700
  tel. 75 732 41 98
 • Masarska 1, , Bolesławiec 59-700
  tel. 75 732 32 76
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x