Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 11879
Skład budowlany VOX Nakło

Skład budowlany VOX Nakło

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Nakło nad Notecią
Pełny adres: Młyńska 20a , 89-100 Nakło nad Notecią
Telefon: 052 385 26 74
www: sklady.vox.pl

Ocena klientów

Opis hurtowni

Składy budowlane VOX to ogólnopolska sieć sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem. Należymy do Grupy kapitałowej VOX, która funkcjonuje na rynku od 1990 roku.

W naszych punktach sprzedaży oferujemy szeroką gamę towarów, m. in.: drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, okna, podłogi drewniane, panele podłogowe, deski barlineckie, elementy wykończenia ścian, chemię budowlaną, materiały budowlane. Dzięki wieloletniej, bliskiej współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i zagranicą, możemy wszystkim Klientom zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Posiadamy wypracowany system obsługi klientów. Zaopatrujemy duże i małe firmy budowlane, obsługujemy place budów, sklepy z wyposażeniem wnętrz oraz ogromną rzeszę Klientów indywidualnych. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi wykonawcami budowlanymi.

Składy budowlane VOX oferują również kompleksową opiekę przedstawicieli handlowych nad Państwa inwestycjami. Polega ona na profesjonalnym doradztwie technicznym, przygotowaniu korzystnej cenowo i jakościowo oferty, sporządzeniu zamówień, a następnie kontroli ich realizacji, organizacji dostaw i ich kontroli w zakresie kompleksowości i terminowości.

Komentarze

Dodaj komentarz

Nakło nad Notecią - Pozostałe hurtownie

  • Jackowskiego 4 , Nakło nad Notecią 89-100
    tel. 052 386 50 87
  • Jackowskiego 4 Nakło , Nakło nad Notecią 89-100
    tel. 052 386 10 99
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x