Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 6837
Merkury Market

Merkury Market

Województwo: podkarpackie
Miasto: Jarosław
Pełny adres: ul. 3 Maja 120 a , Jarosław
Telefon: 016 624 11 34
www: www.merkurymarket.pl

Ocena klientów

Opis hurtowni

irma Merkury powstała w 1991 r i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. Ze względu na lokalizację naszych pawilonów handlowych działamy na terenie województwa podkarpackiego oraz Sądecczyzny. Na tym terenie F.H.U. "Merkury" Sp. z o.o. (powszechnie znana pod marką Merkury Market) jest najprężniej działającą firmą handlowo-usługową branży budowlanej. Nasze hasło przewodnie "Buduj i remontuj taniej!" nie jest tylko pustym sloganem reklamowym. Każdego dnia wdrażamy je w życie oferując naszym klientom najbardziej konkurencyjne ceny oraz starając sie spełniać ich najwyższe wymagania. Nasz asortyment obejmuje ponad 55 tys artykułów. Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do wykonawców oraz odbiorców hurtowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x