Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 13830
Centrum handlowe HOGER

Centrum handlowe HOGER

Województwo: śląskie
Miasto: Lubliniec
Pełny adres: Oleska 20 , 42-700 Lubliniec
Telefon: 034 353 07 41
www: http://www.hoger.pl

Ocena klientów

Opis hurtowni

Firma HOGER Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu, przy ulicy Oleskiej 20 jest kontynuacją działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego HOGER powstałego w 1989 roku z inicjatywy pana Gerarda Honisz, obecnego prezesa firmy. Początkowo była to typowa hurtownia materiałów budowlanych.

W latach 1992-2005 przedsiębiorstwo zajmowało się także produkcją okien PCV. Firma rozwija się dynamicznie, elastycznie dopasowując swoją działalność do potrzeb rynku. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na domy mieszkalne podjęliśmy decyzję o budowie osiedla domów jednorodzinnych.

Główną domeną naszej firmy pozostała dystrybucja i handel materiałami budowlanymi. Od 1999 r. sprzedaż odbywa się w nowoczesnym centrum handlowym - supermarkecie budowlanym o powierzchni 2000m2. W ofercie znajdują się materiały budowlane, instalacyjne, wykończeniowe najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Posiadamy swoje składy budowlane w Lublińcu i Dobrodzieniu oraz składy patronackie na terenie Śląska. Współpracujemy z wieloma dużymi i mniejszymi składami budowlanymi oraz firmami zajmującymi się wykonaniem prac remontowo - budowlanych.

Ponadto firma Hoger posiada trzy w pełni zautomatyzowane węzły betoniarskie zlokalizowane w Lublińcu, Smardach Dolnych i w Tarnowskich Górach oraz specjalistyczne maszyny do produkcji bloczków betonowych. Dzięki własnej bazie transportowej Firma z łatwością może dostarczyć wszystkie oferowane towary na miejsce do klienta oraz place budowy.

Komentarze

Zdaniem naszych Czytelników

Byłem z żona w kasie i taka pracownica blądynka powiedziała do mnie ( co sie patrzysz) ta osoba jest nie kulturalna zawsze sie opiera jest nie miła do klienta , źle wydaje pieniądze , takie osoby powinno sie zwalniać .

Gość nieznajomy

08 Lut 2013, 10:04

zaaaal.. NIE KUPUJCIE TAM !!!! tam oszukują w zamównieniach... Niekompetentki pracownicy sprzyjmuja zamówianie nie zgodne z opisem klienta..

Gość mrozio

23 Lis 2012, 00:29

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Lubliniec - Pozostałe hurtownie

 • Oleska 20 , Lubliniec 42-700
  tel. 034 353 11 83
 • Wilimowskiego 2 , Lubliniec 42-700
  tel. 034 356 58 86
 • Skłodowskiej-Curie 91 , Lubliniec 42-700
  tel. 034 351 32 35
 • Oleska 156 , Lubliniec 42-700
  tel. 034 356 41 81
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x