Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 25489
Bel-Pol

Bel-Pol

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Staszów
Pełny adres: Krakowska 47A , 28-200 Staszów
Telefon: 015 864 27 32
www: belpol.biz

Ocena klientów

Opis hurtowni

Nasza firma powstała w 1992 r. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą artykułów hydraulicznych. Od pewnego momentu stale poszerzamy swoją ofertę dostosowując się tym samym do potrzeb naszych klientów. Obsługujemy firmy usługowe, klientów hurtowych oraz indywidualnych.

Na terenie firmy znajdują się biura handlowe, sklep z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi oraz ekspozycje. Naszą chlubą jest jeden z największych kompleksów wystawowych w województwie świętokrzyskim z ponad 50-cioma boxami, w których zaprezentowane są płytki, terakota, umywalki, wanny, baterie, sedesy, kabiny prysznicowe itp.

Od 2005 r. jesteśmy Akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane , zrzeszającej największe składy budowlane na terenie całej Polski. Działalność w ramach Grupy PSB umożliwia nam dostęp do szerokiego asortymentu producentów polskich i zagranicznych na bardzo atrakcyjnych warunkach oraz dostęp do profesjonalnych szkoleń dla pracowników naszej firmy jak również ekip budowlanych i remontowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Staszów - Pozostałe hurtownie

  • Kościuszki 85 , Staszów 28-200
    tel. 015 864 27 52
  • Krakowska 45a , Staszów 28-200
    tel. 604 916 597
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x