Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 4557
Cermag Poznań

Cermag Poznań

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Pełny adres: Głogowska 248 , 60-111 Poznań
Telefon: 061 8359 (750 758)
www: www.cermag.info

Ocena klientów

Opis hurtowni

Historia Cermagu sięga roku 1979. Wtedy właśnie powstał Zakład Płytek Ceramicznych produkujący płytki i dekoracje ceramiczne w oparciu o własną technologię, a wkrótce także o własne, niepowtarzalne wzory opracowane przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i współwłaścicielkę firmy - Martę Kaczkowską.

Lata dziewięćdziesiąte to okres intensywnego rozwoju firmy. Nawiązanie współpracy z renomowanymi producentami z Hiszpanii, Włoch, Czech i Niemiec zaowocowało przekształceniem firmy produkcyjnej w spółkę handlową ze 100% udziałem polskiego kapitału. W roku 1995 nastąpił podział firmy na dwa niezależne podmioty gospodarcze Cermag Poznań i Cermag Wrocław. Poznańska spółka w chwili obecnej dysponuje pięcioma specjalistycznymi salonami sprzedaży w Poznaniu, Lesznie, Bydgoszczy, Ostrowie Wielkopolskim i Ostrzeszowie, Biurem Handlowym w Warszawie oraz przedstawicielstwem na wybrzeżu.

Dziś Cermag Poznań to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz wyrobów chemii budowlanej. Specjalizujemy się w urządzaniu wnętrz mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur, restauracji, hoteli, szpitali, obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz obiektów przemysłu spożywczego. Dlatego współpracujemy z najlepszymi w kraju i na świecie producentami. Pracownicy firmy Cermag oraz współpracujący z nimi architekci i projektanci zdobyli wiedzę o produktach bezpośrednio w fabrykach polskich i zagranicznych. W profesjonalny sposób pomogą Państwu podjąć decyzję o wyborze płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej, mebli czy akcesoriów łazienkowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Poznań - Pozostałe hurtownie

 • Murawa 39 , Poznań 61-655
  tel. 061 664 11 00
 • Dziadoszańska 10 , Poznań 61-248
  tel. 061 877 19 02; 061 653 13 22
 • Głogowska 434 , Poznań 60-004
  tel. 061 899 88 41
 • Szwajcarska 14 , Poznań 61-285
  tel. 61 873 07 20
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x