Budujemy Dom

Hrtownie na cenzurowanym

Odsłony: 12687
Castorama Szczecin

Castorama Szczecin

Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Pełny adres: ul. Wiosenna 80 , 70-807 Szczecin
Telefon: 091 46 03 100
www: www.castorama.pl

Ocena klientów

Opis hurtowni

Znakiem firmowym Castoramy jest profesjonalna obsługa Klientów. Otaczamy naszych Gości fachową opieką, pomagając im w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem i zakupem naszych materiałów. Udostępniliśmy opis zasad Polityki Handlowej oraz zobowiązań wobec Klientów, tak aby zasady współpracy były Państwu powszechnie znane. Prezentujemy również wykaz dostępnych usług dodatkowych i spis asortymentu.

Pierwszy sklep Castorama powstał we Francji w 1969r. przez Christiana Dubois. W 1988r. Castorama zadebiutowała na rynku włoskim, a w 1992r. była też obecna na rynku niemieckim, dwa lata później - w 1994r. sklepy Castoramy pojawiły się w Belgii. W 1994r. na Polskim rynku powstała spółka Castorama Polska Sp. z.o.o dzięki niej w 1997r. w Polsce powstał pierwszy sklep Castoramy w Warszawie, rok później kolejne w Poznaniu, Katowicach i później już w innych miastach Polski. W 2002 roku Grupa Kingfisher plc przejmuje 100% udziałów w Castoramie, stając się jej właścicielem. Obecnie w Polsce Castorama posiada 39 sklepów, zatrudniając w nich 7,5tys. ludzi. W Castoramie dostępny jest szeroki asortyment, ponad 50tys. różnych produktów, wielu producentów.

Komentarze

Zdaniem naszych Czytelników

Małgosiu, dla pocieszenia dodam że nie tylko w Szczecinie tak jest, we Wrocławiu to samo. Aby zapytać się o towar to trzeba w najlepszym razie z 20 min poczekać aż łaskawie ktoś odejdzie od komputera i udzieli informacji. Ostatnio chciałem kupić farbę z mieszalnika, było to około 18 gdz i nie dało rady bo nikogo kompetentnego nie było.
Żenada.
Z drugiej strony za psie pieniądze oni pracuję adekwatnie do zarobków, ale z trzeciej strony mnie jako kupującego nie obchodzi ile oni zarabiają, mnie interesuje abym był obsłużony w sposób zadowalający (bez podtekstów proszę icon_razz.gif )

Cenowo też Casto nie grzeszy. Nie mają tak tanio jakby się wydawało. Ich hasło, że nikt nie pobije ich cen jest naprawdę prawdziwe, bo nikt nie ma tak drogo jak oni.

mhtyl

20 Lut 2016, 09:36

Ogólnie koszmarna obsługa szczególnie dział budowlany.Zaplanowaliśmy z mężem remont,przygotowaliśmy się do zakupów dość solidnie,wiedzieliśmy czego chcemy,ile itp.,zakupy miały być z transportem więc niby mieliśmy chodzić z kartką od działu do działu wybierać towar.W rzeczywistości wszystko wyglądało inaczej w dziale budowlanym nie można było doprosić się o obsługę konkretnie chodziło o sprawdzenie dostępności drzwi,potrzebowaliśmy 10 szt.do tego okna itp.staliśmy około godziny,panowie dobrze się bawili przy komputerze,było ich czterech,każy podobno był bardzo zajęty.Długo mogła bym opisywać całą sytuację,ale nie o to chodzi.Czuliśmy się strasznie,po dwóch godzinach wybierania towaru w castoramie wyszliśmy bez niczego,a chcieliśmy zostawić tam około 20 tysięcy,jechaliśmy 120km.Nigdy więcej nie odwiedzę tego marketu,zapamiętam obsługę na długo.Chodzi oczywiście o CASTORAME przy ul.Wiosennej w Szczecinie

Gość: Małgosia

20 Lut 2016, 09:24

Na ulicy południowej ostatnio byliśmy z mężem i dziećmi, facet nam wcisnął się w kolejkę a byliśmy pierwsi personel stał wszystko widział tak samo jak ochroniarz nic jemu nie zwrócili uwagi, my zaczeliśmy mówić do kasierki że ten pan nam wpachł się w kolejkę a kasierka nas olała i tak skasowała tego faceta jako pierwszego. Jeszcze wcześniej jak byliśmy to personel nam zagrodził przejście do kasy paletą a mieliśmy te duże wózki, zamiast przesunąć palete to sobie dyskutowali na środku, a nam ludzie się wpychali w kolejke bo mieli mniejsze wózki i się zmieścili a my musieliśmy czekać 20 minut aż w końcu sobie przestaną rozmawiać. A mieliśmy tak dużogabaretów że nie mogliśmy pójść do innej kasy bo by nam jeszcze dłużej zajeło same dojście....

Gość: Gosia

27 Maj 2015, 14:24

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Szczecin - Pozostałe hurtownie

 • HMB
  Świerczewska 52 , Szczecin 71-066
  tel. 091/ 482 88 96
 • Bandurskiego 36 , Szczecin 71-685
  tel. 091 455 79 82
 • Struga 42 , Szczecin 70-784
  tel. 091 464 36 62
 • Mieszka I 80 , Szczecin 71-011
  tel. 091 482 65 66
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.   
Dlaczego warto się zapisać?
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl;
- zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe