Czwartek 07.09.2017Kontakt z nami
Newsletter

Kominek z DGP a z płaszczem wodnym


Z forum.budujemydom.pl

Dlaczego jeden kocioł to za mało?

Jak regulować moc grzewczą kominka?


Z forum.budujemydom.pl

Problem z cofką z komina

Trzy rodzaje kominków


Z forum.budujemydom.pl

Komin nasiąknął smołą, co robić?
 

O czym trzeba wiedzieć kupując drewno kominkowe?

Z kominka wydobywa się nieprzyjemny zapach. Czy to wina wełny mineralnej?

Drewutnia w altanie to świetny pomysł!

 
Najbardziej popularne projektyWięcej projektów domów
Marcin
2500 zł
Oleg bez garażu
2450 zł
Przepiórka
2500 zł
Wiąz II
3650 zł
Lenka
2700 zł
 
Topowe produktyWięcej Topowych produktów

Energooszczędne i łatwo sterowalne grzejniki REGULUS®-SYSTEM

REGULUS-system

Grzejniki REGULUS®-system są chętnie stosowane w nowoczesnych energooszczędnych obiektach, gdyż zapewniają możliwość wyboru i zmianę strategii ogrzewania w zależności od potrzeb np. trybu życia czy czasu pracy. Są również dynamiczne i reagują niezwłocznie, co oznacza łatwe sterowanie. Innymi słowy, gwarantują zachowanie nie tylko komfortowej temperatury, lecz także utrzymanie niskich kosztów ogrzewania.

Fakty i mity na temat szarego styropianu

SWISSPOR

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość sprzedawanego styropianu jest właśnie tego koloru. Polacy również coraz chętniej sięgają po ten rodzaj styropianu. Czy to tylko chwilowa moda, czy szary styropian naprawdę jest lepszy?

Złączka instalacyjna WAGO 221 - bezpieczeństwo łączenia wszystkich rodzajów przewodów

WAGO ELWAG

Złączka instalacyjna WAGO 221 udowadnia, że łączenie przewodów może być nie tylko prostsze, lecz także bardziej trwałe. Kiedy w 2004 firma WAGO rozpoczęła produkcję złączek instalacyjnych z serii 222, wyznaczyły one zupełnie nowe standardy w zakresie komfortu korzystania i uniwersalności zastosowań. W zaledwie kilka lat po ich premierze WAGO udowodniło, że doskonałe można ciągle poprawić.

 
Pobierz bezpłatnie najnowszy Informator Budownictwa IRBJ
Stan surowy zamknięty
98MB
Pobierz
Instalacje
85MB
Pobierz
Wykańczanie i urządzanie
144MB
Pobierz
Gorące promocje!Więcej na informatorbudownictwa.pl

Letnia promocja na meble ogrodowe DLH!

Kolekcja mebli igarden to oryginalny nowoczesny design oraz bezkompromisowa jakość mebli. W naszej ofercie dostępne są meble wykonane ze szlachetnego drewna teakowego, jak również zestawy z niewymagającego pielęgnacji technorattanu i polywood.

W zestawie taniej! Klimosz - to się opłaca!

Kupując w zestawie dowolny kocioł automatyczny Klimosz + zbiornik C.W.U. zyskujesz 5 punktów w programie lojalnościowym oraz 10% rabatu!

Promocje w firmie Drewpol

Firma Drewpol wprowadziła nowe, obniżone ceny wybranych produktów ze swojej oferty. Promocja dotyczy 13 modeli frontów oraz dodatków w popularnych wybarwieniach i z modnych materiałów.

Najczęściej czytane porady!Więcej na informatorbudownictwa.pl

Jak przygotować się na anomalie pogodowe?

Coraz częściej w Polsce dają o sobie znać gwałtowne zjawiska pogodowe. Do niedawna traktowaliśmy wyłącznie jako anomalie, obecnie stanowią one powtarzające się dość regularnie groźne sytuacje atmosferyczne. Porywiste wiatry łamią drzewa i wyrządzają wymierne straty w elementach konstrukcji budowlanych: uszkadzają dachy i zrywają linie energetyczne, zagrażając zdrowiu i życiu mieszkańców. Wydarzenia sprzed kilkunastu dni pokazują, jak niebezpieczny może być żywioł i jak daleko idące skutki wywołuje. Tego rodzaju zjawiska podkreślają rolę i znaczenie stabilnego budownictwa, mogącego ochronić nas przed przykrymi konsekwencjami silnych wichur i burz.

Jak zrobić ścianę z płytki cegłopodobnej w mieszkaniu?

Spacerujesz między alejkami w markecie i jak magnes przyciągają Cię ekspozytory z płytkami cegłopodobnymi? Przeglądasz maniakalnie Instagram, Pinterest czy Homebook w poszukiwaniu wnętrz z ceglaną ścianą? Tworzysz na pulpicie kolejne foldery "PARMA", "BOSTON", "COUNTRY"? Jeśli tak, oznacza to jedno - przyszedł najwyższy czas, żeby poważnie zastanowić się nad tym, jak zrealizować "ceglane marzenie" w Twoim mieszkaniu.

Jak odnowić ścianę pokrytą tapetą?

Tapeta to popularne rozwiązanie dające szerokie możliwości aranżacyjne - zarówno pod względem dostępnych wzorów, jak i gamy kolorystycznej. Przychodzi jednak czas, gdy nawet najtrwalsza tapeta traci swoją pierwotną estetykę. Co możemy wówczas zrobić i jakie rozwiązania do tego wykorzystać?

HAPPY3DAYS

Przez 3 dni na www.ulubionykiosk.pl można pobrać bezpłatnie e-wydanie magazynu "Budujemy Dom".

Piękne wydanie papierowe tego magazynu jest też dostępne wysyłkowo (koszt przesyłki pokrywa Wydawca).

Poczytaj sobie  
Budujemy Dom | Czas na Wnętrze | Gardeners' World
na www.ulubionykiosk.pl
 
 
 
 
 
BudujemyDom.pl 2017 Jeśli nie chcesz dostawać naszego newslettera, kliknij tutaj