Budujemy Dom
Instalacje / Instalacje elektryczne / Aktualności

Kalendarz firmowy ZPUE Holding - kobiecy potencjał w biznesie

Pracownice przedsiębiorstw wchodzących w skład ZPUE Holding to pełne uroku kobiety z klasą, a przy tym profesjonalistki w każdym calu. Pokazują to doskonale ich zdjęcia – ozdoba przyszłorocznego kalendarza firmowego. Dzięki takim kobietom grupa kapitałowa wciąż rośnie w siłę.

Już po raz trzeci ZPUE Holding wydaje kalendarz ze swoimi pracownicami. Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością, jednak wydanie na rok 2011 ma szansę stać się prawdziwym hitem. Jego wizytówką będą zdjęcia 12 pięknych i ambitnych młodych kobiet, które codzienną, pełną wyzwań pracą przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstw takich jak ZPUE S.A., Stolbud Włoszczowa S.A. czy Tartak Włoszczowa. Dynamiczne, pełne energii, wciąż poszukujące nowych wyzwań, idealnie wpisują się w wizerunek prężnie rozwijających się firm.

Kalendarz firmowy ZPUE Holding
Kalendarz firmowy ZPUE Holding Kalendarz firmowy ZPUE Holding

Siła „słabej płci”

Na co dzień zajmują odpowiedzialne stanowiska, dbają o jakość pracy w przedsiębiorstwach, tworzą niepowtarzalną atmosferę oraz budują pozytywne relacje z klientami. Sprawdzają się świetnie w Dziale Obsługi Klienta, zajmują się eksportem, marketingiem, zasobami ludzkimi i wieloma innymi dziedzinami. Każda z nich jest inna i to właśnie dzięki owej różnorodności wspomagają firmy na różnych płaszczyznach ich funkcjonowania.

Profesjonalistkom z grupy ZPUE Holding nie brakuje pewności siebie, potrafią podejmować poważne decyzje i działać stanowczo, epatując jednocześnie kobiecością i subtelnością. Potencjał, jaki mają w sobie, doskonale odzwierciedla motto kalendarza: Słaba płeć? U nas to pojęcie zupełnie straciło na aktualności. Nasze dziewczyny są silne i często zajmują bardzo odpowiedzialne stanowiska, nie tracąc przy tym nic ze swego uroku.

Dzięki kalendarzowi ze zdjęciami urokliwych dziewczyn, klienci takich firm jak ZPUE S.A., Stolbud Włoszczowa S.A czy Tartak Włoszczowa mają okazję poznać twarze osób, z którymi na co dzień współpracują.

Sesja zdjęciowa to także doskonała okazja do integracji w gronie pracowników, lepszego poznania się, a także zaprezentowania swojej osoby od innej niż na co dzień strony. W oparciu o materiał zdjęciowy powstał także projekt kalendarza trójdzielnego dla firmy Stolbud Włoszczowa S.A., ze ślicznymi dziewczynami z branży stolarskiej.

Reprezentantki płci pięknej odnoszą w pracy zawodowej liczne sukcesy, co w harmonijny sposób współgra z ich kobiecością. Kalendarz z profesjonalnie wykonanymi zdjęciami pracownic grupy ZPUE Holding pokazuje, iż firmę tworzą niepowtarzalne, różnorodne osobowości – w tym pełne pasji, nowoczesne kobiety.

 

Firma powiązana: Stolbud Włoszczowa
aktualizacja: 2010-11-25

Dodaj komentarz

Kto jest właścicielem licznika instalacji elektrycznej?

Odpowiedź eksperta: Licznik energii jest obowiązkową częścią każdej instalacji elektrycznej. Powinien być zamontowany na ścianie lub w linii ogrodzenia naszego domu. Rejestruje on ilość pobieranej przez urządzenia domowe energii elektrycznej. To my odpowiadamy za ochronę licznika przed uszkodzeniami – mechanicznymi, zanieczyszczeniem, zalaniem wodą itp. Na tym jednak kończą się nasze prawa do licznika.

topowe produkty

Rozdzielnice multimedialne MSF firmy Elektro-Plast Nasielsk

O tym, jak bardzo potrzebujemy w każdym domu sprawnej infrastruktury kablowej niech świadczy fakt, że temat poważnie potraktowały sfery rządowe, a te (jak powszechnie wiadomo) na wszystko reagują najpóźniej.
Kolekcja Impresja firmy Ospel
Kolekcja Impresja firmy Ospel Nowoczesna i funkcjonalna seria łączników i gniazd podtynkowych Ospel Impresja łączy w sobie elegancką, wypukłą linię opartą na kwadracie ...
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO Nowatorskim sposobem na wprowadzenie kolorów do domowych pomieszczeń jest bez wątpienia montaż osprzętu elektrycznego w ramkach o oryginalnych ...
Nowa odsłona ramek dla osprzętu z kolekcji KARO firmy Ospel
Nowa odsłona ramek dla osprzętu z kolekcji KARO firmy Ospel Kolorowe dodatki to jedna z najmodniejszych koncepcji w dziedzinie aranżacji wnętrz. Firma Ospel poszerzyła ofertę ramek dla osprzętu elektrycznego ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x