Budujemy Dom
Instalacje / Instalacje elektryczne / Topowe produkty

Bądź eko z ActiveJet Energy ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Oferta oświetleniowa marki ActiveJet Energy została powiększona o oprawy sufitowe z halogenami LED w komplecie. Najnowsze rozwiązania nie wymagają dodatkowej energii i są zasilane napięciem 230 V.

Bądź eko z ActiveJet EnergyNowe produkty charakteryzują się długą żywotnością, co w połączeniu z niskim poborem energii czyni je bardzo proekologicznymi.

Każdy z kompletów składa się z trzech ruchomych opraw sufitowych, trzech źródeł światła typu LED o mocowaniu GU10 wyróżniających się niskim poborem mocy - 3,5 W, oraz trzech oprawek ceramicznych GU10 wraz z uchwytem i akcesoriami niezbędnymi do zamontowania.

Halogeny charakteryzują się bardzo dobrą trwałością, ich żywotność została oszacowana nawet do 50 tys. godzin ciągłej pracy. Kąt świecenia wynosi 120 stopni, zaś moc strumienia świetlnego 250 lm. Biała ciepła barwa światła sprawia, że jest to urządzenie idealnie sprawdzające się w wypoczynkowych pomieszczeniach domowych.

- Mamy świadomość stale rosnących cen energii elektrycznej, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania - komplety z oświetleniem ledowym. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które są nie tylko super-energooszczędne, ale nowoczesną technologią sprawiają, że są całkowicie bezpieczne w codziennym użytkowaniu - komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu Action S.A. ds. marki ActiveJet.

Bądź eko z ActiveJet EnergyNowy asortyment charakteryzuje się klasycznym eleganckim wyglądem, który może stać się ozdobą każdego pomieszczenia - zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary nadaje się do oświetlenia głównego oraz opraw dekoracyjnych - zastępuje tradycyjne lampy halogenowe.

Sugerowana cena detaliczna kompletu wynosi tylko 99 zł.

***

Marka ActiveJet należy do notowanej od 2006 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółki ACTION SA - jednego z największych dystrybutorów sprzętu komputerowego w Polsce obecnego na rynku od ponad 20 lat. Z raportu przygotowanego przez PART IT Reseller ActiveJet to najpopularniejsza marka alternatywnych atramentów i tonerów w Polsce (wyniki badań przeprowadzonych w latach 2012-2013).

Renomę zdobyła właśnie głównie dzięki znakomitej jakości tuszy i tonerów oraz pozostałym materiałom eksploatacyjnym i biurowym, jakie wprowadziła na polski rynek. Produkty ActiveJet zwyciężyły w wielu testach jakości przeprowadzanych przez niezależne laboratoria oraz otrzymały liczne certyfikaty, m.in. GRCI, IPL RIT (Imaging Products Laboratory).

Materiały alternatywne do urządzeń drukujących marki ActiveJet posiadają certyfikaty jakości ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004 wydane przez BSI Group Polska oraz certyfikat zgodności M+T wydany przez TÜV Rheinland Polska.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku gama produktowa uległa rozszerzeniu na nowe grupy ActiveJet Energy i Akcesoria. ActiveJet Energy ma w swojej ofercie zarówno świetlówki energooszczędne, jak i LEDowe - alternatywne dla tradycyjnych żarówek źródła światła.

Przyznane tytuły ActiveJet w prestiżowych konkursach za najwyższą światową jakość:

  • 2014 - Lider Dekady, Złoty AS IT, Konsumencki Lider Jakości, Laur Konsumenta
  • 2013 - Złoty Laur Klienta, Top Marka, Złoty AS IT, Studencka Marka Roku, I miejsce w teście alternatywnych tuszów miesięcznika PC World
  • 2012 - Konsumencki Lider Jakości, Złoty Laur Klienta, Top Marka, I miejsce w teście alternatywnych tuszów miesięcznika PC World, Srebrny Laur Klienta jako wyróżnienie dla materiałów oświetleniowych ActiveJet
  • 2011 - Złoty Laur Klienta, Top Marka, Polska Jakość
  • 2010 - Złoty Laur Klienta 2009 - Jakość Roku, Złoty Laur Klienta 2008 - Jakość Roku 2007 - Jakość Roku, Lider Marki

Więcej informacji na: www.activejet.pl

Logo ActiveJet Adres:
ul. Jana Kazimierza 46/54
01-248 Warszawa
Infolinia: 801 08 11 11
E-mail:info@activejet.pl
www.activejet.pl
aktualizacja: 2015-01-20
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x