Budujemy Dom
Instalacje / Instalacje elektryczne / Topowe produkty

Spotline: Światło w komplecie, czyli Tenora ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Światło nad stół do oświetlenia miejsca, relaksujące światło z boku czy z narożnika pokoju zdecyduje o atmosferze pomieszczenia, w którym będziemy przebywać. Lampy z białym kloszem otulą wnętrze ciepłym światłem, a lampy czarne będą mocnym akcentem. Wszystkie lampy z serii Tenora mają klosze o strukturze delikatnej kratki wykonane z tej samej tkaniny - najwyższej jakości, odpornej na odbarwianie czy blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych.

Spotline: Światło w komplecie, czyli Tenora

Lampa wisząca

Zacznijmy od lampy nad stołem, która jest bardzo wyrazistym elementem dekoracji wnętrza. Powinna być dość duża i dobrze oświetlająca stół. Zawieśmy ją na takiej wysokości, by nie oślepiała osób przy nim siedzących. Najlepiej, gdy ma regulowaną długość tzw. zwisu, czyli kabla.

Zwróćmy uwagę, by światło padało na cały stół - lampa powinna być na wysokości od 50 do 80 cm nad blatem. Nad długi prostokątnym stołem można zawiesić dwie lub trzy lampy w rzędzie. Nad stołem okrągłym montujmy lampy pojedyncze.

Lampa wisząca Tenora PD-1 ma klosz o średnicy 50 cm i wysokości 30 cm oraz trzy źródła światła o maksymalnej mocy 60 W (gwint E27). Rozeta jest chromowana.

Lampa sufitowa

Pod sufitem można zainstalować plafon Tenora. Taka oprawa nie narzuca stylu aranżacji, jest dość neutralna, ale w komplecie z wiszącą będzie ciekawym akcentem. Jednak nie poleca się plafonów do wysokich pomieszczeń.

Plafon Tenora CL-1 ma średnicę 50 cm i wysokości 15 cm. Ma trzy źródła światła o maksymalnej mocy 23 W (gwint E27). 

Lampa sufitowa z regulowanym ramieniem zdaje egzamin w miejscach, gdzie chcemy zmieniać kąt padania światła. Lampa Tenora CL-2 ma dwa ruchome ramiona oraz klosz o średnicy 39 cm i wysokości 30 cm. Ma źródło światła o maksymalnej mocy 60 W (gwint E27).

Kinkiety

Kinkiety są polecane do aneksów wypoczynkowych. Najlepiej, gdy są instalowane w pobliżu fotela czy kanapy, na których czytamy. Dają punktowe klimatyczne światło. Modele Tenora WL-1 mają regulowane ustawienie ramion oraz klosiki o średnicy 20 cm i wysokości 12 cm. Źródło światła może mieć maksymalną moc 60 W (gwint E27). Cena kinkietu to 599 zł.

Lampa stojąca

Uzupełnieniem jest lampa stojąca Tenora FL-1. Ma ona wysokość 120 cm, a na regulowanym ramieniu o długości 50 cm jest klosz o średnicy 30 cm. Źródło światła może mieć maksymalną moc 60 W (gwint E27).

Lampa biurkowa lub na stolik nocny uzupełnia kolekcję Tenora i jest nowością w ofercie. Połączenie naturalnych kolorów z chromem tworzy elegancką linię lamp do wnętrz użytkowych.

Uwaga! Przy zakupie naszych lamp oferujemy profesjonalne projekty oświetlenia gratis.

Źródło: Spotline
Fot. Spotline / SLV

Logo Spotline

Adres:
05-850 Ożarów Mazowiecki
ul. Poznańska 356
Tel: 22 722 49 75/76
Fax: 22 722 13 09
e-mail: spotline@spotline.pl
www.spotline.pl

aktualizacja: 2016-09-26
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x