Budujemy Dom
Instalacje / Instalacje elektryczne / Aktualności

AQUARIUS - ekspert od mokrej roboty

KONTAKT – SIMON S.A. wprowadza na rynek nową serię miniaturowego, bryzgoszczelnego osprzętu natynkowego o stopniu ochrony IP44 pod nazwą AQUARIUS.

KONTAKT – SIMON S.A. wprowadza na rynek nową serię miniaturowego, bryzgoszczelnego osprzętu natynkowego o stopniu ochrony IP44 pod nazwą AQUARIUS.

Wygodę montażu osprzętu AQUARIUS zagwarantowano poprzez zastosowanie nowych, zatrzaskiwanych w puszcze mechanizmów. W ten sposób, po podłączeniu przewodów jednoznacznie ustala się pozycję mechanizmu. Montaż pokrywy łącznika lub gniazda jest już tylko czynnością kosmetyczną. Wstępnie osadzoną na puszce pokrywę mocuje się przy pomocy śrub do puszki. W ten sposób osiąga się trwałe, pewne połączenie pomiędzy poszczególnymi podzespołami wyrobu. To rozwiązanie techniczne jest efektem przeprowadzonych badań rynkowych, z których wynika, że klienci nie mają zaufania do wyrobów z zatrzaskami, które mogą pękać lub powodować rozpadniecie się wyrobu w najmniej odpowiednim momencie (np. podczas wyjmowania wtyczki z gniazda).

Estetykę produktu dodatkowo wzbogacają elastyczne dławice idealnie wpasowane w płaszczyznę wyrobu. Dotychczasowe rozwiązania w tym zakresie były dosyć widoczne, przez co pogarszały wygląd łączników i gniazd serii natynkowych. W AQUARIUS dławice są prawie niezauważalne, a przy tym w pełni zachowują swoje funkcje ochrony przed przedostaniem się wody i kurzu do wnętrza aparatów.

Klapki gniazd wykonane są w dwóch wersjach (biały oraz przydymiony przezroczysty). Paleta wyrobów w serii AQUARIUS obejmuje 20 elementów. Sugerowane ceny wyrobów AQUARIUS wynoszą od 4,6 zł do 8 zł brutto.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Instalacje elektryczne - ochrona wewnętrzna

Ochrona wewnętrznej instalacji elektrycznej przed piorunami powinna być kompleksowa i obejmować wykonanie połączeń wyrównawczych oraz zainstalowanie aparatury zapewniającej ochronę strefową.
topowe produkty

Rozdzielnice multimedialne MSF firmy Elektro-Plast Nasielsk

O tym, jak bardzo potrzebujemy w każdym domu sprawnej infrastruktury kablowej niech świadczy fakt, że temat poważnie potraktowały sfery rządowe, a te (jak powszechnie wiadomo) na wszystko reagują najpóźniej.
Kolekcja Impresja firmy Ospel
Kolekcja Impresja firmy Ospel Nowoczesna i funkcjonalna seria łączników i gniazd podtynkowych Ospel Impresja łączy w sobie elegancką, wypukłą linię opartą na kwadracie ...
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO Nowatorskim sposobem na wprowadzenie kolorów do domowych pomieszczeń jest bez wątpienia montaż osprzętu elektrycznego w ramkach o oryginalnych ...
Nowa odsłona ramek dla osprzętu z kolekcji KARO firmy Ospel
Nowa odsłona ramek dla osprzętu z kolekcji KARO firmy Ospel Kolorowe dodatki to jedna z najmodniejszych koncepcji w dziedzinie aranżacji wnętrz. Firma Ospel poszerzyła ofertę ramek dla osprzętu elektrycznego ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x