Budujemy Dom
FFiL Śnieżka SA w swoich produktach z powodzeniem wykorzystuje nowoczesne technologie
FFiL Śnieżka SA w swoich produktach z powodzeniem wykorzystuje nowoczesne technologie W ciągu 20 ostatnich lat FFiL Śnieżka SA dynamicznie rozwijała swoją ...
Austrotherm: Na wartość i rozwój marki ma wpływ solidny i trwały produkt
Austrotherm: Na wartość i rozwój marki ma wpływ solidny i trwały produkt Kierując się zasadą, że na wartość i rozwój marki ma wpływ solidny i trwały produkt, od początku istnienia firmy dokładaliśmy i w dalszym ciągu dokładamy wszelkich starań, aby nasze styropiany odznaczały się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi oraz żeby przyniosły klientom korzyści w postaci jak najniższych rachunków za ogrzewanie.
FFiL Śnieżka SA w swoich produktach z powodzeniem wykorzystuje nowoczesne technologie
FFiL Śnieżka SA w swoich produktach z powodzeniem wykorzystuje nowoczesne technologie W ciągu 20 ostatnich lat FFiL Śnieżka SA dynamicznie rozwijała swoją działalność i osiągnęła pozycję czołowego producenta farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym czasie, do portfolio naszych produktów systematyczne włączaliśmy nowe rozwiązania, dzięki czemu, w ramach marek: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo Tech i BESTON professional, możemy zaoferować odbiorcom szerokie spektrum wyrobów do ochrony i dekoracji różnych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych.
Firma Istpol jest dostawcą nowoczesnych urządzeń wyposażenia budynków w zakresie wentylacji i elektrotechniki
Firma Istpol jest dostawcą nowoczesnych urządzeń wyposażenia budynków w zakresie wentylacji i elektrotechniki Prawie od początku naszej transformacji ustrojowej, bo już od ponad 25 lat, firma Istpol jest dostawcą nowoczesnych urządzeń wyposażenia budynków w zakresie wentylacji i elektrotechniki. Dzisiaj nowoczesne budownictwo wymaga rozwiązań w zakresie wentylacji, które zapewnią nie tylko wysoką skuteczność, ale spełnią surowe kryteria dotyczące emisji hałasu wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz oszczędności energii.
Wienerberger: Stale chcemy się rozwijać i wyznaczać trendy - nie tylko na polskim rynku
Wienerberger: Stale chcemy się rozwijać i wyznaczać trendy - nie tylko na polskim rynku Historia firmy Wienerberger w Polsce rozpoczęła się w 1995 roku od zakupu i całkowitej modernizacji cegielni w Lęborku, gdzie uruchomiliśmy produkcję pustaków Porotherm. Od tego momentu minęły już ponad dwie dekady, a Wienerberger wciąż wyznacza standardy na polskim rynku ceramiki budowlanej i edukuje kolejne pokolenia profesjonalistów.
OPTEX: Nieustannie modernizujemy technologie wykorzystywane w elektronicznych systemach zabezpieczeń
OPTEX: Nieustannie modernizujemy technologie wykorzystywane w elektronicznych systemach zabezpieczeń Na podstawie wyników badań CBOS oraz statystyk, mówiących o malejącej liczbie przestępstw w Polsce, można stwierdzić, że Polacy czują się coraz bardziej bezpieczni. Duży wpływ na ten stan rzeczy ma rozwój technologii stosowanych w elektronicznych systemach zabezpieczeń oraz coraz większa dostępność tego typu urządzeń. Czujniki systemów alarmowych są ukrytą podstawą naszego bezpieczeństwa i komfortu. Nie zauważamy ich, ale towarzyszą nam w codziennym życiu.
Minione dwie dekady działalności Aquaphor charakteryzuje intensywny, obfitujący w szereg zmian rozwój
Minione dwie dekady działalności Aquaphor charakteryzuje intensywny, obfitujący w szereg zmian rozwój Od lat w asortymencie Aquaphor jest znaczna ilość produktów uznawanych przez specjalistów za nowości technologiczne. Własnością firmy jest ponad 70 patentów, opracowanych z myślą o najwyższym standardzie oczyszczania wody przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dla środowiska oraz wysokiej opłacalności ekonomicznej.
Na przełomie ostatnich lat Beninca wdrożyła wiele innowacji technologicznych
Na przełomie ostatnich lat Beninca wdrożyła wiele innowacji technologicznych Nowe technologie wchodzą w nasze życie codzienne często bez naszej wiedzy i świadomości. Bardzo szybko przyzwyczajamy się do luksusów jakie dają nam nowe technologie i równie szybko zapominamy jak wyglądało życie bez nich. Praktycznie nikt już nie pamięta życia bez telefonów komórkowych, a jeszcze 20 lat temu mało kto z nich korzystał. Również w branży automatyki do bram ostatnie dwie dekady przyniosły wiele zmian technologicznych. Idealnie to widać na przykładzie produktów Beninca.
VELUX: wysokiej jakości, energooszczędne rozwiązania dostępne dla wszystkich
VELUX: wysokiej jakości, energooszczędne rozwiązania dostępne dla wszystkich Firma VELUX obecna jest w Polsce od ponad 27 lat i przez ten czas ugruntowała swoją pozycję na rynku, jako najsilniejsza marka w branży okien dachowych, ważny pracodawca i inwestor w kraju. Technologię i ofertę rozwijamy kierując się zasadą, by dostarczać klientom produkty użyteczne, pozwalające realizować ideę zrównoważonego budownictwa energooszczędnego - tworzące zdrowe i komfortowe warunki do życia we wnętrzach oraz pozytywnie wpływające na środowisko.
Bramy Hörmann dają bezpieczeństwo i wysoką izolacyjność cieplną
Bramy Hörmann dają bezpieczeństwo i wysoką izolacyjność cieplną Dwadzieścia lat temu w garażach królowały bramy uchylne. Był to wówczas najtańszy typ bramy, którą można było zautomatyzować. Wysokie ceny napędów powodowały jednak, że niewielu klientów korzystało z tego udogodnienia. W ciągu ostatnich dwudziestu lat napędy mocno staniały, co sprawiło, że stały się one bardzo popularne. Dziś prawie każda brama sprzedawana jest wraz z napędem.
SATEL: Zmiany, które zaszły w ostatnich dwóch dekadach, są naprawdę ogromne
SATEL: Zmiany, które zaszły w ostatnich dwóch dekadach, są naprawdę ogromne System alarmowy to dziś praktycznie standardowe wyposażenie każdego nowego domu, lecz w latach 90. ubiegłego wieku rozwiązanie to było postrzegane jako bardzo kosztowne i luksusowe. I tak jak zmieniło się podejście do instalowania urządzeń zapewniających bezpieczeństwo, tak samo ich konstrukcja i funkcjonalność jest obecnie dużo bardziej zaawansowana i wszechstronna.
Zmiany w produkcji i ofercie okien drewnianych POZBUD na przestrzeni 20 lat
Zmiany w produkcji i ofercie okien drewnianych POZBUD na przestrzeni 20 lat Druga połowa lat 90. to pierwsze, nieco spokojniejsze momenty po "szalonych" latach przemian ustrojowych. W 1995 roku miała miejsce denominacja złotego i z dnia na dzień przestaliśmy być "milionerami". Ograniczenie inflacji, która jeszcze kilka lat wcześniej sięgnęła poziomu 1300% wprowadziło w sferze produkcji i biznesu nieco normalności, a tym samym zachęcało do inwestycji.
ZMK SAS: Inwestujemy w niskoemisyjne kotły ekologiczne
ZMK SAS: Inwestujemy w niskoemisyjne kotły ekologiczne Zakład Metalowo-Kotlarski SAS od początku swej działalności sięgającej 1980 roku zajmuje się produkcją kotłów grzewczych na paliwa stałe. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży kotlarskiej w Polsce.
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe ...
Nowe kolory Śnieżki Kuchnia-łazienka
Nowe kolory Śnieżki Kuchnia-łazienka Do palety kolorów farby Śnieżka Kuchnia-łazienka z portfolio FFiL Śnieżka SA dołączyły ...
Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu ...
Okna ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA
Okna ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA to ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którym marzą ...
Najbardziej znane marki
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Bramy garażowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 6/2017

W najnowszym, czerwcowym numerze BUDUJEMY DOM, opisujemy 20 Najczęściej popełnianych błędów na budowie na etapie stanu surowego budynku. Ponadto...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze