Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Topowe produkty

Strona pełna słonecznej energii: Braas.solar.pl ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Kompletny zestaw informacji dotyczący systemów solarnych i wygodna nawigacja. Tak wygląda strona internetowa poświęcona kolektorom słonecznym Braas: Braas-solar.pl. Warto dowiedzieć się więcej o tych pożytecznych urządzeniach, które objęte są aż 45% dotacją.

Braas: thermo auf

W maju br. Braas wprowadził do swojej oferty kolektory słoneczne. W skład nowej linii weszły przede wszystkim wysokowydajne płaskie kolektory Braas TCA2, mocowania do kolektorów oraz dachówki przejściowe idealnie pasujące do dachów każdego typu (wizualnie dopasowane do dachówek Braas i RuppCeramika). Ofertę uzupełniła pełna gama akcesoriów.

Słoneczna strona internetu

Dla wygody swoich klientów zainteresowanych zakupem kolektorów Braas stworzył specjalną witrynę internetową poświęconą tej linii produktów: Braas-solar.pl. Stronę podzielono na sześć tematycznych podserwisów gromadzących wiedzę niezbędną do dokonania wyboru i kupna solaru.

Najważniejsze wiadomości dotyczące elementów systemu solarnego znaleźć można w zakładce "produkty", w której przeczytamy zarówno o samych kolektorach, jak i o elementach montażowych, zbiornikach ciepłej wody czy osprzęcie. Opisy uzupełniają szczegółowe i przydatne dane techniczne.

Braas w stronę słońca

W zakładce "Braas Solar Partner" znajdziemy z kolei mapę Polski z zaznaczonymi punktami dystrybucji kolektorów Braas. wygodna wyszukiwarka pozwala szybko odnaleźć punkt dystrybucyjny solarów najbliższy naszemu miejscu zamieszkania. Zakładka "oferta cenowa" oraz "dotacja" pozwala złożyć zapytanie o indywidualną wycenę interesującego nas systemu oraz możliwość uzyskania 45% dotacji od Państwa na zakup kolektorów.

Kolektory Braas Kolektory Braas

Słoneczne dotacje

Chętnych na zakup kolektorów ucieszy z pewnością fakt, że na tę inwestycję uzyskać można aż 45% dotację od państwa. Z programu dotacji może skorzystać każda osoba mająca prawo do dysponowania budynkiem, budynkiem w budowie oraz wykorzystująca budynek do celów mieszkalnych. Dotację można wykorzystać na zakup i montaż instalacji solarnej do celów podgrzewu ciepłej wody użytkowej oraz do wspomagania centralnego ogrzewania.

Miejscem, gdzie zrealizujemy wszystkie formalności, są banki: Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (grupa BPS), Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (Spółdzielcza Grupa Bankowa), Mazowiecki Bank Regionalny oraz S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze, Krakowski Bank Spółdzielczy, Warszawski Bank Spółdzielczy oraz Lukas Bank. W sumie jest to ok. 5000 placówek w całym kraju. Dzięki temu w niemal każdym miasteczku znajduje się punkt mogący zrealizować program dotacji solarnej.

Firma Braas zapewnia pełne wsparcie i pomoc niezbędną w celu realizacji oraz uzyskania dotacji.

Logo Monier Wschodnia 26
45-449 Opole
77 541 20 00
www.braas-solar.pl

 

aktualizacja: 2016-07-26
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x