Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

Promocja na zestaw solarny Hewalex

W marcu 2012 firma Hewalex wprowadziła do oferty nowe kompletne zestawy solarne wykorzystujące innowacyjne, wykonane w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego, kolektory słoneczne typu KS2000 TLP Am.

Zestaw solarny "HEWALEX 2 TLPAm-200W" Bardzo wydajne kolektory z absorberami wykonanymi w całości z aluminium współpracują z nowym, innowacyjnym zespołem sterowniczo-pompowym ZPS18a-01 typu "podłącz i używaj". Do zestawu dołączony jest również specjalny zestaw przyłączeniowy do kolektorów, a także zestaw przyłączeniowy podgrzewacza.

Wszystkie komponenty pozbawione są elementów miedzianych, ocynkowanych oraz mosiężnych, które nie są dopuszczone do stosowania z kolektorami "aluminiowymi", dlatego gwarantują wysokie bezpieczeństwo pracy instalacji oraz jej wieloletnią trwałość. Ponadto kolektor KS2000 TLP Am wyposażony jest w orurowanie typu HyLife TM Solar, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, które posiada 20-letnią gwarancję odporności na korozję.

Zestawy solarne z kolektorami "aluminiowymi" oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie, niższej o 12% od ceny zestawów z dotychczas oferowanymi kolektorami. Dostępne zestawy zawierają od 2 do 5-ciu kolektorów KS2000 TLP Am oraz podgrzewacz o pojemności od 200 do 500 litrów. W ofercie dostępne są również zestawy do wspomagania ogrzewania budynku zawierające specjalny uniwersalny podgrzewacz.

Uwaga! Aluminiowa promocja!

Z okazji wprowadzenia nowej oferty zestawów z kolektorami słonecznymi KS2000 TLP Am  proponujemy Państwu bardzo korzystny zakup zestawów promocyjnych. Za symboliczną opłatą 100 zł netto do każdego zestawu dołączamy:

  • rurę elastyczną ze stali nierdzewnej SNP-DN16 w otulinie Armaflex HT 13 mm – 32 mb
  • nakrętkę ¾” wraz z uszczelką i pierścieniem zabezpieczającym – 2 kpl.
  • specjalną zagniatarkę do rury SNP-DN16 – 1 szt.
Z takim zestawem otrzymujecie Państwo wszystkie elementy do poprawnego wykonania instalacji, łącznie z obiegiem glikolowym. Jedynym uzupełnieniem jest system mocowania dobierany do indywidualnych potrzeb.  

Zachęcamy Państwa do skorzystania z jednej z najatrakcyjniejszych promocji solarnych już teraz!Firma powiązana: Hewalex
aktualizacja: 2012-03-30

Dodaj komentarz

Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...
Inisol Power Set - panele fotowoltaiczne marki De Dietrich
Inisol Power Set - panele fotowoltaiczne marki De Dietrich Produkcja własnej energii elektrycznej z przydomowej instalacji fotowoltaicznej to wygoda i możliwość uniezależnienia się od sieci energetycznej. ...
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY W ramach akcji "NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY", Klienci zyskują korzystniejsze ceny zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych Hewalex o ...

Kolektor próżniowy a dłuższe wyłączenia prądu

Przekonaliśmy się, jak poważnym zagrożeniem dla instalacji są dłuższe wyłączenia prądu w słoneczne dni. Wtedy przestaje działać pompa cyrkulacyjna i następuje gwałtowny wzrost temperatury cieczy roboczej w instalacji. - mówi Tomasz, czytelnik Budujemy Dom.
topowe produkty

Kolektory próżniowe klasy Premium - Thermomax i Varisol w ofercie Hewalex

Firma Hewalex rozszerzyła ofertę kolektorów próżniowych o typoszereg Thermomax i Varisol podejmując współpracę z uznanym producentem Kingspan Environmental Ltd. z Irlandii Północnej.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x