Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

Promocja Hewalex "PROSTO Prosument 40%"

Promocja Hewalex

Hewalex, polski producent kolektorów słonecznych, wprowadził 4 nowe zestawy solarne w ramach promocji "PROSTO Prosument 40%".

Zestawy złożone z 2 lub 3 kolektorów płaskich typu KS2100 T AC, oferowane są w atrakcyjnej cenie katalogowej już od 4195 zł netto, która jest niższa o 40% od średniej ceny zestawów z oferty podstawowej. Kolektory KS2100 T AC spełniają wymagania jakościowe normy PN-EN 12975 i są objęte standardową 10-letnią gwarancją producenta.

Przy korzystnej cenie zakupu, zestawy cechują się wysokim wskaźnikiem "cena/wydajność" i krótkim okresem zwrotu kosztów inwestycji.

Skorzystanie z promocyjnej oferty pozwoli w prosty sposób stać się prosumentem, czyli użytkownikiem aktywnym, pozyskującym bezpłatne ciepło z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Firma powiązana: Hewalex
aktualizacja: 2015-04-20

Dodaj komentarz

Instalacja solarna do przygotowania c.w.u. - 5 praktycznych porad

Mieszkańcy domów ogrzewanych kotłem na paliwo stałe mają jeden poważny kłopot – aby podgrzewać wodę użytkową poza sezonem grzewczym, muszą albo specjalnie rozpalać kocioł, albo korzystać z drogiej energii elektrycznej. Jednym z możliwych rozwiązań jest montaż niedrogiej instalacji solarnej do przygotowania c.w.u. Nie tylko zapewni ona ciepłą wodę, ale zrobi to prawie za darmo, co szczególnie w przypadku większych rodzin zapewni dość szybki zwrot kosztów.

topowe produkty

Strona pełna słonecznej energii: Braas.solar.pl

Kompletny zestaw informacji dotyczący systemów solarnych i wygodna nawigacja. Tak wygląda strona internetowa poświęcona kolektorom słonecznym Braas: Braas-solar.pl. Warto dowiedzieć się więcej o tych pożytecznych urządzeniach, które objęte są aż 45% dotacją.
Thermomax i Varisol - nowe kolektory próżniowe Hewalex
Thermomax i Varisol - nowe kolektory próżniowe Hewalex Firma Hewalex rozszerzyła ofertę kolektorów próżniowych o typoszereg Thermomax i Varisol podejmując współpracę z uznanym producentem ...
Hewalex Ekontrol - zdalny nadzór instalacji solarnej i pompy ciepła
Hewalex Ekontrol - zdalny nadzór instalacji solarnej i pompy ciepła Sezon urlopowy już w pełni, ale dzięki systemowi EKONTROL można mieć pod kontrolą instalację solarną i pompę ciepła.
Pompy ciepła Hewalex z tytułem Budowlana Marka Roku 2016
Pompy ciepła Hewalex z tytułem Budowlana Marka Roku 2016 Marka HEWALEX została nagrodzona tytułem Brązowa Budowlana Marka Roku w kategorii POMPY CIEPŁA za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x