Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3D

Firma Viessmann Polska uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest wiernym odbiciem rzeczywistego salonu, a który jest wzbogacony możliwościami, jakie daje Internet. Nie wychodząc z domu klienci mogą m.in. zobaczyć na żywo jak pracują urządzenia grzewcze, zaprojektować własną instalację, czy porozmawiać z konsultantem.

Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3DDecyzje dotyczące zakupu urządzeń grzewczych, wymagają czasu i zastanowienia. Chcąc wybrać odpowiednią dla siebie instalację grzewczą, musimy dokładnie zapoznać się z ofertą.

Pochopna decyzja na lata może rzutować wysokimi rachunkami, czy brakiem poczucia komfortu. Internet stanowi pomocne rozwiązanie, lecz suche informacje, parametry, których często nie rozumiemy, mogą nas zbić z tropu w poszukiwaniu tego najbardziej optymalnego urządzenia grzewczego.

Wizyta w salonie wymaga czasu i dostosowania się do godzin otwarcia. Viessmann wychodzi nam z pomocą. W styczniu 2009 roku Viessmann Polska, jako pierwsza z branży grzewczej, uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest dostępny w serwisie internetowym .

Viessmann jest firmą, która nie tylko podąża za trendami, ale która wyznacza nowe kierunki działania. Chodzi tutaj zarówno o innowacyjność urządzeń grzewczych, jak również o innowacyjne rozwiązania marketingowe, ułatwiające klientom dostęp do bogatej oferty Viessmann.

Wirtualny Salon Firmowy 3D jest zbudowany w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Dzięki temu z łatwością możemy zapoznać się z interesującymi nas urządzeniami. Jest to pierwsza w Polsce przestrzenna wizualizacja urządzeń grzewczych. Stwarza to nam możliwość obserwowania urządzeń w pracy, zapoznania się z ich właściwościami, czy parametrami technicznymi. Między innymi możemy zobaczyć jak pracuje instalacja z pompą ciepła w domu jednorodzinnym i jakie są koszty jego ogrzewania. Bardziej dociekliwe osoby, przy pomocy kalkulatora on- line, mogą nawet „zaprojektować” swoją instalację kolektorów słonecznych.

Urządzenia grzewcze firmy Viessmann wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również nowoczesnym, „dyskretnym” designem, dzięki czemu mogą być bezpośrednio zainstalowane w pomieszczeniach użytkowych, a nie tylko w typowej kotłowni.

Firma Viessmann rozwinęła bogatą ofertę kotłów wiszących, a także kompaktowych central grzewczych, które z łatwością można wkomponować we wnętrza budynku tak, aby stanowiły ich estetyczny i funkcjonalny element. Wirtualny Salon Firmowy 3D stanowi doskonałą możliwość oceny przez Klienta designu i wyobrażenia sobie, jak dane urządzenie będzie się prezentowało w rzeczywistości.

W razie pytań, jakie nasuwają się po zapoznaniu się z ofertą Wirtualnego Salonu, za pomocą popularnych komunikatorów typu Skype, czy Gadu Gadu, możemy porozmawiać z wykwalifikowanym konsultantem, który udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Łatwo też znajdziemy rzeczywisty Salon Firmowy Viessmann w swojej okolicy, gdzie oprócz porady fachowej, zlecimy zaprojektowanie i wykonanie instalacji grzewczej.

 

Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2009-02-13

Dodaj komentarz

Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...
Inisol Power Set - panele fotowoltaiczne marki De Dietrich
Inisol Power Set - panele fotowoltaiczne marki De Dietrich Produkcja własnej energii elektrycznej z przydomowej instalacji fotowoltaicznej to wygoda i możliwość uniezależnienia się od sieci energetycznej. ...
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY W ramach akcji "NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY", Klienci zyskują korzystniejsze ceny zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych Hewalex o ...

Zestaw solarny - zakup kontrolowany

Poszukiwany: zestaw solarny do domu zamieszkałego przez czteroosobową rodzinę. Kolektory mają służyć do podgrzewania c.w.u przez cały rok. Kąt nachylenia dachu – 35%. Poszukiwane są dobrej jakości kolektory płaskie.
topowe produkty

Strona pełna słonecznej energii: Braas.solar.pl

Kompletny zestaw informacji dotyczący systemów solarnych i wygodna nawigacja. Tak wygląda strona internetowa poświęcona kolektorom słonecznym Braas: Braas-solar.pl. Warto dowiedzieć się więcej o tych pożytecznych urządzeniach, które objęte są aż 45% dotacją.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x