Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

Kotły EKO-PE i kolektory słoneczne EL SOL - nowości

Zakład Urządzeń Grzewczych „Elektromet” rozpoczął produkcję kotłów c.o. typu EKO-PE na pelety. W chwili obecnej są dostępne dwa moce kotła: 20 kW oraz 35 kW. Kocioł jest wyposażony w palnik oraz zasobnik na pelety o pojemności 300 bądź 600 l.
Prócz sterownika palnika kocioł posiada własny sterownik mikroprocesorowy do sterowania pracą: pompy c.o., pompy c.w.u., pompy cyrkulacyjnej oraz wentylatora wyciągowego.

Kolektory słoneczne
EL SOL
to również nowe produkty w ofercie Elektrometu. To płaskie kolektory o powierzchni 2,02 m2 oferowane w 6 zestawach (wraz z wszystkimi elementami składowymi niezbędnymi do zamontowania kolektora) bądź w sprzedaży jednostkowej.

Kocioł EKO-PE

 

 

 

 

 

Kolektory słoneczne EL SOL

 

 

 

Firma powiązana: Elektromet
aktualizacja: 2010-07-22

Dodaj komentarz

Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10
Hewalex jedynym polskim producentem kolektorów słonecznych w światowym TOP10 Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic jest jednym z prekursorów rozwoju branży OZE w Polsce. Jako pierwsza w kraju zaczęła seryjną produkcję ...
Inisol Power Set - panele fotowoltaiczne marki De Dietrich
Inisol Power Set - panele fotowoltaiczne marki De Dietrich Produkcja własnej energii elektrycznej z przydomowej instalacji fotowoltaicznej to wygoda i możliwość uniezależnienia się od sieci energetycznej. ...
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY W ramach akcji "NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY", Klienci zyskują korzystniejsze ceny zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych Hewalex o ...

Zestaw solarny - zakup kontrolowany

Poszukiwany: zestaw solarny do domu zamieszkałego przez czteroosobową rodzinę. Kolektory mają służyć do podgrzewania c.w.u przez cały rok. Kąt nachylenia dachu – 35%. Poszukiwane są dobrej jakości kolektory płaskie.
topowe produkty

Kolektory próżniowe klasy Premium - Thermomax i Varisol w ofercie Hewalex

Firma Hewalex rozszerzyła ofertę kolektorów próżniowych o typoszereg Thermomax i Varisol podejmując współpracę z uznanym producentem Kingspan Environmental Ltd. z Irlandii Północnej.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x