Budujemy Dom
Instalacje / Kolektory słoneczne / Aktualności

Multi-energetyczny produkt - SOLNEO

Firma De Dietrich, której misją jest tworzenie technologii, wykorzystujących potencjał przyrody dla uzyskania oszczędności i pełnego komfortu swoich klientów, włączyła do swojej oferty kolejny, multi-energetyczny produkt - SOLNEO.

SOLNEO jest urządzeniem kompaktowym, złożonym z kondensacyjnego kotła gazowego, podgrzewacza ciepłej wody użytkowej i kompletnej grupy solarnej.

Zaletami urządzenia jest jego wysoka sprawność, niska emisja zanieczyszczeń, cicha praca, możliwość współpracy z gazem ziemnym i propanem, jak również zapewnienie w około 50% rocznego zapotrzebowania na ciepłą wodę 4 osobowej rodziny z energii słonecznej.

Multi-energetyczny produkt - SOLNEOMulti-energetyczny produkt - SOLNEO

Urządzenie zbudowano ze sprawdzonych komponentów (wymiennik izotermiczny, podgrzewacz solarny ze stacją solarną, konsola kotła i sterownik solarny) i wyposażono w zaawansowaną technologicznie, ale komunikatywną konsolę sterowniczą.

Jakość SOLNEO potwierdzają certyfikaty:

 • Certyfikowana sprawność (DIN 4702)
  40/30 °C    109%
  75/60 °C    107.8%
 • Emisja NOx < 30 mg/kWh
 • Emisja CO < 20 mg/kWh
 • Poziom hałasu Zgodny z NRA

Urządzenie SOLNEO jest przyjazne nie tylko dla jego użytkowników, ale również dla instalatorów i serwisantów De Dietrich. Przede wszystkim SOLNEO dostarczane jest w stanie kompletnie zmontowanym i wyposażonym.

Dostęp od frontu do wszystkich podzespołów, otwierany panel regulacyjny, opuszczane naczynie wzbiorcze c.o. zapewniające łatwy dostęp do wymiennika, wieszane na prawej stronie solarne naczynie wzbiorcze umożliwiające dostęp do dekla rewizyjnego podgrzewacza czy kurek spustowy w najniższym punkcie instalacji mogą brzmieć enigmatycznie dla późniejszych użytkowników urządzenia, ale gwarantują skuteczną i szybką obsługę kotła przez profesjonalistów.

De Dietrich rekomenduje zastosowanie regulacji Easymatic lub Easyradio do programowania stref czasowych c.o. i c.w.u. oraz czujnika zewnętrznego znacznie obniżającego koszty eksploatacji.

 

aktualizacja: 2009-05-27

Dodaj komentarz

Zestaw solarny - zakup kontrolowany

Poszukiwany: zestaw solarny do domu zamieszkałego przez czteroosobową rodzinę. Kolektory mają służyć do podgrzewania c.w.u przez cały rok. Kąt nachylenia dachu – 35%. Poszukiwane są dobrej jakości kolektory płaskie.
topowe produkty

Kolektory próżniowe klasy Premium - Thermomax i Varisol w ofercie Hewalex

Firma Hewalex rozszerzyła ofertę kolektorów próżniowych o typoszereg Thermomax i Varisol podejmując współpracę z uznanym producentem Kingspan Environmental Ltd. z Irlandii Północnej.
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY
Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex w promocji NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY W ramach akcji "NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY", Klienci zyskują korzystniejsze ceny zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych Hewalex o ...
Thermomax i Varisol - nowe kolektory próżniowe Hewalex
Thermomax i Varisol - nowe kolektory próżniowe Hewalex Firma Hewalex rozszerzyła ofertę kolektorów próżniowych o typoszereg Thermomax i Varisol podejmując współpracę z uznanym producentem ...
Hewalex Ekontrol - zdalny nadzór instalacji solarnej i pompy ciepła
Hewalex Ekontrol - zdalny nadzór instalacji solarnej i pompy ciepła Sezon urlopowy już w pełni, ale dzięki systemowi EKONTROL można mieć pod kontrolą instalację solarną i pompę ciepła.
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.   
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x