Budujemy Dom
Instalacje / Kotły i podgrzewacze / Topowe produkty

Bosch Condens 9000i - nowa linia kotłów kondensacyjnych marki Bosch ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Bosch Condens 9000i to prawdziwa rewolucja w dziedzinie urządzeń grzewczych przeznaczonych do mieszkań, apartamentów oraz domów. Cechy charakterystyczne tej nowej linii urządzeń to: absolutnie nowatorski design, front kotła wykonany ze specjalnie wzmacnianego szkła w kolorze białym lub czarnym, zintegrowany z nim podświetlany dotykowy panel sterowania oraz kształt obudowy z charakterystycznie zaokrąglonymi narożnikami.

Bosch Condens 9000i - nowa linia kotłów kondensacyjnych marki Bosch

Bosch Condens 9000i - rewolucyjne wzornictwo

Kocioł, którego nie trzeba chować w kotłowni? Który doskonale wygląda w kuchni, łazience a nawet w salonie? Którego design spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów? Bosch Condens 9000i jest ucieleśnieniem inteligentnego, atrakcyjnego wzornictwa oraz intuicyjnej koncepcji obsługi.

Zaokrąglony kształt kotła wyróżnia go na tle dotychczas stosowanych urządzeń. Do wyboru mamy wersję z czarnym lub białym frontem ze szkła hartowanego. Część łatwej w czyszczeniu powierzchni szklanej stanowi nowy regulator dotykowy. Tekstowy wyświetlacz pozwala użytkownikowi w sposób intuicyjny ustawić wszystkie podstawowe parametry pracy kotła.

Gazowy kocioł kondensacyjny Bosch Condens 9000i

Łatwa obsługa

Litera "i" w nazwie nowej linii kotłów Bosch Condens 9000i oznacza możliwość komunikacji za pośrednictwem internetu. Właściciel domu i jego mieszkańcy instalując opcjonalny moduł internetowy, mogą wygodnie obsługiwać kocioł za pomocą aplikacji JunkersHome zainstalowanej na smartfonie lub tablecie.

Szeroki zakres mocy

Bosch Condens 9000i to dwa typoszeregi urządzeń.

 • Pierwszy, składa się z sześciu modeli wiszących, gazowych kotłów kondensacyjnych o mocach nominalnych 20 kW, 30 kW, 40 kW i prawie 50 kW, przy czym modele 20 kW i 30 kW to wersje typu System, wyposażone w zawór trójdrogowy i naczynie wzbiorcze (modele Bosch Condens GC9000iW).

 • Drugi to siedem modeli o mocach 20 kW lub 30 kW, o budowie modułowej, czyli ze zintegrowanymi zasobnikami warstwowymi o pojemnościach nominalnych 100 l lub 150 l lub z zasobnikiem z wężownicą grzewczą o pojemności 150 l lub z zasobnikiem warstwowym z wężownicą solarną o pojemności nominalnej 210 l (modele Bosch Condens GC9000iWM). Wersje solarne wyposażone są w solarne grupy pompowe oraz moduły MS100 i komplet czujników temperatury wody w zasobnikach.

  Wszystkie kotły wyposażone są w elektroniczne, modulowane pompy obiegowe. Większość, bo aż dziewięć z wyżej wymienionych kotłów Bosch Condens 9000i jest dostępna z przednią obudową w kolorze białym, natomiast cztery w kolorze czarnym.

Bosch Condens GC9000iWM

Gazowe kotły kondensacyjne Bosch Condens GC9000iW oraz Bosch Condens GC9000iWM to rozwiązania na miarę XXI wieku zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym. Dopasowane do potrzeb zarówno użytkowników, jak i wymagań specjalistów. Po prostu. Rewolucyjne.

Logo Junkers Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
Infolinia: 801 600 801
Junkers Serwis: 801 300 810
e-mail:junkers-infolinia@pl.bosch.com
www.junkers.pl
www.poprosturewolucyjny.pl

aktualizacja: 2017-09-20
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze