Budujemy Dom
Instalacje / Kotły i podgrzewacze / Artykuły

DOMINUS - aplikacja do zdalnego zarządzania systemem grzewczym Immergas ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Immergas wprowadził na rynek mobilną aplikację do zdalnego zarządzania systemem grzewczym - Dominus. Teraz, za pośrednictwem smartfona czy tabletu, możesz regulować ogrzewanie według aktualnych potrzeb.

DOMINUS - aplikacja do zdalnego zarządzania systemem grzewczym Immergas

Prosta i intuicyjna aplikacja pozwala na elastyczne dopasowanie ogrzewania do indywidualnego rytmu dnia czy nagłej zmiany planów. Dominus to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają poza domem, a ich tryb życia jest nieregularny. Z nową aplikacją mobilną firmy Immergas możesz dowolnie modyfikować temperaturę w mieszkaniu czy domu, w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie.

Użytkownicy urządzeń domowych są również coraz bardziej świadomi korzyści płynących z proekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również dla rodzinnego budżetu. Z badań wynika, że każdy stopień więcej na termometrach to wzrost wydatków za energię cieplną o ok. 5%. Tradycyjne sposoby ogrzewania domu często przyczyniają się do strat energii, wynikających ze zbędnego przegrzewania pomieszczeń lub też do dyskomfortu z powodu ich niedogrzania. W obecnych czasach większość z nas żyje w pośpiechu, bez ściśle określonego rytmu dnia.

Ustawianie z wyprzedzeniem dedykowanej temperatury dla poszczególnych pomieszczeń może być czasochłonne i problematyczne, na przykład w sytuacji nagłego wyjazdu w delegację. Dzięki aplikacji Dominus, możesz mieć stały dostęp do ustawień parametrów systemu i płynnie regulować temperaturę według swoich potrzeb. Taki rodzaj sterowania instalacją grzewczą poprawia jej wydajność i ekonomiczność, dzięki czemu jest energooszczędnym rozwiązaniem przyjaznym środowisku.

Aby z dowolnego miejsca zarządzać domową instalacją grzewczą, wystarczy smartfon lub tablet, połączenie z Internetem i Modem Wi-Fi DOMINUS (łączy się z każdą domową siecią bezprzewodową i współpracuje z większością kotłów kondensacyjnych z oferty Immergas oraz z dowolnym termostatem typu ON/OFF lub sterownikiem CAR V2).

Aplikację Dominus jest darmowa i można ją pobrać ze strony:

Nowe możliwości: Korzyści:
 • odczyt i zmiana aktualnego trybu pracy kotła
 • sterowanie temperaturą w pomieszczeniach
 • sterowanie temperaturą ciepłej wody użytkowej
 • sterowanie temperaturą zasilania instalacji c.o.
 • automatyczne powiadomienia o usterkach
 • komfort użytkowania i bezpieczeństwo
 • prosta, intuicyjna obsługa, w całości w j. polskim
 • pełna kontrola pracy systemu grzewczego
 • większa oszczędność kosztów użytkowania

O firmie Immergas

Firma Immergas od ponad 50 lat na świecie i 20 lat w Polsce dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania grzewcze. Flagowymi produktami firmy są kotły gazowe i to w tej dziedzinie marka Immergas jest niekwestionowanym liderem. Stawiamy na kompleksowe rozwiązania pozwalające na stworzenie zintegrowanych i ekologicznych systemów grzewczych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy.

ul. Dostawcza 3a
93-231 Łódź
tel.: +48 42 649 36 00
fax: +48 42 649 36 01
biuro@immergas.pl
www.immergas.pl
aktualizacja: 2017-04-12

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 

Czy jest sens wspólnej izolacji rur c.w.u. i centralnego ogrzewania?

Zastanawiam się nad sensem wspólnej izolacji rur c.w.u. i centralnego ogrzewania. Rury będą prowadzone w kanałach w izolacji cieplnej podłogi i chyba nie ma potrzeby umieszczania na nich oddzielnych otulin termoizolacyjnych. Czy takie rozwiązanie będzie dobre?

topowe produkty

Rodzina PSH: nowe ogrzewacze pojemnościowe

Osobom decydującym się na elektryczne ogrzewanie wody użytkowej firma STIEBEL ELTRON proponuje nowość w swojej ofercie - nowoczesne, energooszczędne, ciśnieniowe ogrzewacze pojemnościowe z serii PSH przeznaczone do przygotowywania ciepłej wody i jej dostarczania do jednego lub kilku punktów poboru.
Najbardziej znane marki
Kotły gazowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kotły na paliwo stałe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody Dafi
Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody Dafi Wygodny i korzystny sposób ogrzewania wody użytkowej, oparty na powszechnie dostępnym i przyjaznym dla środowiska źródle energii elektrycznej. ...
Nowość Stiebel Eltron: ogrzewacz przepływowy DHE Connect
Nowość Stiebel Eltron: ogrzewacz przepływowy DHE Connect Całkowicie elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy DHE Connect z technologią 4i to nowość firmy Stiebel Eltron.
Immergas sponsorem Mistrza Polski w rugby Master Pharm Budowlani SA Łódź
Immergas sponsorem Mistrza Polski w rugby Master Pharm Budowlani SA Łódź 13 marca 2017 spółka Immergas podpisała umowę sponsorską z zespołem Mistrza Polski w rugby Master Pharm Budowlani SA Łódź. Logo firmy ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x