Budujemy Dom
Instalacje / Kotły i podgrzewacze / Artykuły

Kompletna instalacja Immergas ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Firma Immergas wzbogaciła swoją ofertę o kolejne kompletne zestawy produktowe - każdy z nich to gotowe rozwiązanie i idealny sposób na oszczędne i niezawodne ogrzewanie mieszkania czy domu.

Kompletna instalacja Immergas

Zestawy Immergas są skomponowane w taki sposób, by stworzyć kompleksowy system grzewczy pokrywający najbardziej popularne wartości zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową i ogrzewania powierzchni mieszkalnej. Zestawy składają się z dwóch, trzech lub czterech elementów, takich jak: kondensacyjne kotły jednofunkcyjne z wolnostojącym zasobnikiem do c.w.u. i kondensacyjne kotły dwufunkcyjne z odpowiednio dobranymi elementami, które razem zapewniają pełny komfort grzewczy. W ofercie firmy znajdują się również zestawy zawierające kondensacyjny kocioł gazowy i kolektory słoneczne (płaskie lub próżniowe), tworzące ekologiczną domową instalację solarną.

Wszystkie zestawy Immergas zostały dobrane tak, by generować jak najniższe koszty użytkowania, a zarazem w sposób optymalny ogrzewały budynek.

Zalety zestawów Immergas:

 • najwyższa jakość w niższej cenie
 • niezawodność
 • długa żywotność
 • sprawność
 • gwarancja ciągłości pracy w okresie największego obciążenia systemu grzewczego

Zestawy oferowane przez Immergas bazują na najlepszych i najbardziej popularnych kondensacyjnych kotłach jedno- lub dwufunkcyjnych tej marki z serii: Victrix EXA 24, Victrix TT, Victrix Superior, Mini Nike czy Hercules Solar. Wszystkie kotły objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Zestawy ImmergasW skład zestawów wchodzą:

Zasobniki ciepłej wody użytkowej - dzięki prostym i niezawodnym rozwiązaniom technicznym doskonale sprawdzają się w różnych warunkach, a szeroka gama produktów zapewnia dobranie modelu odpowiedniego do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Kolektory słoneczne - najnowszej generacji produkty pozwalające wykorzystać do maksimum czystą i darmową energię ze słońca, przy zagwarantowaniu najwyższego komfortu. Połączenie kolektorów słonecznych z tradycyjnym źródłem ciepła pozwala na optymalne wykorzystanie energii z dwóch źródeł, a jednocześnie jest rozwiązaniem ekologicznym i oszczędnym w użytkowaniu.

Termostaty i sterowniki - szeroka oferta sterowników i termostatów Immergas pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, dzięki możliwości dostosowania temperatury do indywidualnych warunków oraz zapotrzebowania na ciepło - trybu życia i upodobań.

Hydrauliczne rozdzielacze strefowe DIM - Zestawy DIM ErP są wersją rozwojową znanych na rynku rozdzielaczy DIMV2. Zaopatrzone zostały w nowe pompy obiegowe sterowane elektronicznie, zgodne z Dyrektywą ErP. Zastosowanie rozdzielacza pozwala na rozdzielenie instalacji c.o. na dwie niezależnie sterowane strefy grzewcze: grzejnikową i podłogową.

Elementami dodatkowymi stanowiącymi doskonałe uzupełnienie instalacji grzewczej są:

Zmiękczacze IMMERSOFT - nie tylko zmiękczają wodę w sposób ekonomiczny i chroniący środowisko naturalne, ale również chronią urządzenia grzewcze i instalację przed kamieniem kotłowym oraz osadem.

Filtr magnetyczny CleanWater - doskonałe rozwiązanie, które chroni wszystkie elementy instalacji centralnego ogrzewania przed destrukcyjnym działaniem osadów i wszelkiego rodzaju drobin żelaza, skutecznie przechwytując wszystkie zanieczyszczenia zalegające w systemie, eliminuje zanieczyszczenia i wydłuża żywotność kotła.

Moduł WI-Fi Dominus - umożliwia zarządzanie ciepłem w domu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą mobilnej aplikacji.

Zestawy kominowe i podłączeniowe - niezbędne elementy każdej instalacji grzewczej.

Grzejniki - w ofercie Immergas dostępne są standardowe grzejniki stalowe Immerpan, cała seria grzejników dekoracyjnych oraz grzejników drabinkowych.

Przy wyborze kompletnego zestawu grzewczego Immergas, masz pewność, że poszczególne elementy są ze sobą zintegrowane, tworzą spójną, sprawnie działającą całość, w pełni wykorzystując cały potencjał innowacyjnej technologii.

Szczegóły oferty dostępne na stronie www.immergas.pl oraz u oficjalnych dystrybutorów firmy.

ul. Dostawcza 3a
93-231 Łódź
tel.: +48 42 649 36 00
fax: +48 42 649 36 01
biuro@immergas.pl
www.immergas.pl
aktualizacja: 2017-06-06

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody Dafi
Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody Dafi Wygodny i korzystny sposób ogrzewania wody użytkowej, oparty na powszechnie dostępnym i przyjaznym dla środowiska źródle energii elektrycznej. ...
MySMART - nowoczesny kocioł kondensacyjny z intelignetnym sterowaniem
MySMART - nowoczesny kocioł kondensacyjny z intelignetnym sterowaniem Kondensacyjny kocioł dwufunkcyjny MySMART 28 C.S.I., jest kompleksowym rozwiązaniem do każdego mieszkania i niewielkiego domu jednorodzinnego, ...
Nowość Stiebel Eltron! Ogrzewacze pojemnościowe z serii PSH
Nowość Stiebel Eltron! Ogrzewacze pojemnościowe z serii PSH PSH 50 - 200 Classic, PSH 30 - 150 Universal EL, PSH 80 - 200 WE - H, PSH 80 - 120 W - L/R oraz PSH 80 - 200 WE L/R to pięć modeli ogrzewaczy ...

Jaki wybrać system przygotowania ciepłej wody?

Ciepła woda użytkowa jest tak samo potrzebna jak ogrzewanie domu. I zwykle zapewnia ją ten sam kocioł. Jednak możliwości jest znacznie więcej, a nawet ogrzewanie przez kocioł oznacza w rzeczywistości dwa zupełnie różne systemy. Zanim dokonamy wyboru, powinniśmy wiedzieć, jakie są ich mocne i słabe strony.

topowe produkty

Zewnętrzna wężownica schładzająca

Firma ELTERM, czołowy polski producent urządzeń grzewczych, w tym najbogatszego na rynku typoszeregu elektrycznych kotłów wodnych oraz sprzęgieł hydraulicznych, przedstawia zewnętrzną wężownicę schładzającą "Strażnik" - idealne zabezpieczenie dla kotłów na paliwo stałe.
Najbardziej znane marki
Kotły na paliwo stałe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kotły gazowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze