Budujemy Dom
Instalacje / Kotły i podgrzewacze / Artykuły

Nowość na rynku hybrydowe - urządzenia grzewcze Immergas Magis Combo ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Firma Immergas wzbogaciła swoją ofertę o kolejne kompletne zestawy produktowe - każdy z nich to gotowe rozwiązanie i idealny sposób na oszczędne i niezawodne ogrzewanie mieszkania czy domu.

Nowość na rynku hybrydowe - urządzenia grzewcze Immergas Magis Combo

Zestawy Immergas są skomponowane w taki sposób, by stworzyć kompleksowy system grzewczy pokrywający najbardziej popularne wartości zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową i ogrzewania powierzchni mieszkalnej. Zestawy składają się z dwóch, trzech lub czterech elementów, takich jak: kondensacyjne kotły jednofunkcyjne z wolnostojącym zasobnikiem do c.w.u. i kondensacyjne kotły dwufunkcyjne z odpowiednio dobranymi elementami, które razem zapewniają pełny komfort grzewczy. W ofercie firmy znajdują się również zestawy zawierające kondensacyjny kocioł gazowy i kolektory słoneczne (płaskie lub próżniowe), tworzące ekologiczną domową instalację solarną.

Wszystkie zestawy Immergas zostały dobrane tak, by generować jak najniższe koszty użytkowania, a zarazem w sposób optymalny ogrzewały budynek.

Zalety zestawów Immergas:

 • najwyższa jakość w niższej cenie
 • niezawodność
 • długa żywotność
 • sprawność
 • gwarancja ciągłości pracy w okresie największego obciążenia systemu grzewczego

Zestawy oferowane przez Immergas bazują na najlepszych i najbardziej popularnych kondensacyjnych kotłach jedno- lub dwufunkcyjnych tej marki z serii: Victrix EXA 24, Victrix TT, Victrix Superior, Mini Nike czy Hercules Solar. Wszystkie kotły objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Zestawy ImmergasW skład zestawów wchodzą:

Zasobniki ciepłej wody użytkowej - dzięki prostym i niezawodnym rozwiązaniom technicznym doskonale sprawdzają się w różnych warunkach, a szeroka gama produktów zapewnia dobranie modelu odpowiedniego do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Kolektory słoneczne - najnowszej generacji produkty pozwalające wykorzystać do maksimum czystą i darmową energię ze słońca, przy zagwarantowaniu najwyższego komfortu. Połączenie kolektorów słonecznych z tradycyjnym źródłem ciepła pozwala na optymalne wykorzystanie energii z dwóch źródeł, a jednocześnie jest rozwiązaniem ekologicznym i oszczędnym w użytkowaniu.

Termostaty i sterowniki - szeroka oferta sterowników i termostatów Immergas pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, dzięki możliwości dostosowania temperatury do indywidualnych warunków oraz zapotrzebowania na ciepło - trybu życia i upodobań.

Hydrauliczne rozdzielacze strefowe DIM - Zestawy DIM ErP są wersją rozwojową znanych na rynku rozdzielaczy DIMV2. Zaopatrzone zostały w nowe pompy obiegowe sterowane elektronicznie, zgodne z Dyrektywą ErP. Zastosowanie rozdzielacza pozwala na rozdzielenie instalacji c.o. na dwie niezależnie sterowane strefy grzewcze: grzejnikową i podłogową.

Elementami dodatkowymi stanowiącymi doskonałe uzupełnienie instalacji grzewczej są:

Zmiękczacze IMMERSOFT - nie tylko zmiękczają wodę w sposób ekonomiczny i chroniący środowisko naturalne, ale również chronią urządzenia grzewcze i instalację przed kamieniem kotłowym oraz osadem.

Filtr magnetyczny CleanWater - doskonałe rozwiązanie, które chroni wszystkie elementy instalacji centralnego ogrzewania przed destrukcyjnym działaniem osadów i wszelkiego rodzaju drobin żelaza, skutecznie przechwytując wszystkie zanieczyszczenia zalegające w systemie, eliminuje zanieczyszczenia i wydłuża żywotność kotła.

Moduł WI-Fi Dominus - umożliwia zarządzanie ciepłem w domu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą mobilnej aplikacji.

Zestawy kominowe i podłączeniowe - niezbędne elementy każdej instalacji grzewczej.

Grzejniki - w ofercie Immergas dostępne są standardowe grzejniki stalowe Immerpan, cała seria grzejników dekoracyjnych oraz grzejników drabinkowych.

Przy wyborze kompletnego zestawu grzewczego Immergas, masz pewność, że poszczególne elementy są ze sobą zintegrowane, tworzą spójną, sprawnie działającą całość, w pełni wykorzystując cały potencjał innowacyjnej technologii.

Szczegóły oferty dostępne na stronie www.immergas.pl oraz u oficjalnych dystrybutorów firmy.

ul. Dostawcza 3a
93-231 Łódź
tel.: +48 42 649 36 00
fax: +48 42 649 36 01
biuro@immergas.pl
www.immergas.pl
aktualizacja: 2017-07-17

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
SAS BIO COMPACT - kompaktowe rozwiązanie dla Twojego domu
SAS BIO COMPACT - kompaktowe rozwiązanie dla Twojego domu W ofercie kotłów SAS pojawił się nowy automatyczny kocioł peletowy BIO COMPACT 10-12 kW.
Nowe kotły na paliwo stałe w ofercie METAL-FACH Technika Grzewcza
Nowe kotły na paliwo stałe w ofercie METAL-FACH Technika Grzewcza Typoszereg kotłów centralnego ogrzewania METAL-FACH Technika Grzewcza powiększył się o kolejne modele CLASSIC SD DUO COMPACT PLUS oraz SMART PELLET.
Nowość Kospel - wymiennik wiszący z wężownicą SN Termo Comfort
Nowość Kospel - wymiennik wiszący z wężownicą SN Termo Comfort Firma Kospel wprowadziła do oferty wymiennik wiszący z wężownicą SN Termo Comfort. Urządzenie produkowane jest w dwóch wersjach - z przyłączami ...
Najbardziej znane marki
Kotły na paliwo stałe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kotły gazowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze