Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Gwarancja doskonałości - pralki Mastercook z 5-letnią ochroną gwarancyjną

Marka Mastercook, w trosce o pełną satysfakcję klientów, przedłuża gwarancję wybranych pralek typu Front aż do 5 lat. Konsumenci, obok szeregu innowacyjnych rozwiązań, zyskują również poczucie bezpieczeństwa i przyjemność z użytkowania produktów.

Zakup innych, nowoczesnych sprzętów AGD objęty został specjalną ofertą promocyjną, trwającą do końca września. W jej ramach zakup jednego z modeli promocyjnych lodówek, kuchni, zamrażarek, zmywarek lub pralek - premiowany będzie bardzo atrakcyjnym prezentem.

"Gwarancja doskonałości" - 5 lat gwarancji

„Gwarancja doskonałości” to promocja obejmująca sprzęt wolno stojący. Wieloletnia ochrona gwarancyjna jest potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania urządzeń, dlatego warto szukać w wybranych sklepach ze sprzętem AGD modeli pralek Mastercook opatrzonych specjalną, promocyjną naklejką.

„Gwarancja doskonałości” to promocja obejmująca szeroką gamę produktów, wśród których znajdziemy również atrakcyjne nowości, m.in. model PTDE-136 Dose z unikalnym, całkowicie automatycznym systemem dozowania detergentu e-Dose, który samodzielnie dobiera niezbędną ilość środków piorących w płynie. Ta niezwykle oszczędna, ekologiczna pralka jest zupełną nowością nie tylko w ofercie marki Mastercook, ale również na rynku sprzętu AGD.

W ramach promocji można nabyć w atrakcyjnej cenie także inne modele nowoczesnych pralek typu TOP, m.in. model PTDE-104 Eco, wyposażony w ergonomiczny panel sterowania oraz inteligentny, ekologiczny dozownik środków piorących – EcoBox. W specjalnej ofercie znajdziemy także wyjątkową pralkę PFD-1284 LX z programem Antybakteria, dzięki któremu bakterie ulegają zniszczeniu w temperaturze 90° C. Model ten posiada wyjątkowy, pochylony otwór bębna o wielkości aż 34 cm. Promocją objęta została również najnowsza, niezwykle ekologiczna zmywarka do naczyń ZWE 4670X, która zapewnia codzienny komfort, a dodatkowo oszczędza wodę i energię.

Do końca września możemy nabyć również jeden z wybranych modeli kuchenek wolno stojących, od lat cieszących się dużym powodzeniem wśród klientów lub chłodziarko-zamrażarkę z szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Technologia Advanced Control System pozwala utrzymać temperaturę, regulowaną oddzielnie dla chłodziarki i zamrażarki na stałym, stabilnym poziomie. Lodówki zapewniają dłuższe i zdrowsze przechowywanie żywności, dzięki nowatorskim rozwiązaniom, takim jak system Double Fresh, czy Multi Fresh.

Przy zakupie promocyjnego modelu pralki typu TOP, zmywarki, kuchenki czy chłodziarko-zamrażarki, otrzymamy wartościowy prezent – odkurzacz, sokowirówkę, szybkowar lub blender.


Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2009-07-15

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Wybieramy meble kuchenne

W kuchni wszyscy powinni się dobrze czuć. Wybierajmy więc meble kuchenne zgodne z naszym charakterem - mogą być bardzo nowoczesne albo bardzo tradycyjne - ale musimy je polubić od razu i na długo, nie mogą się nam znudzić po trzech miesiącach.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x