Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPA

Drobne kropelki wody zraszają świeże, zielone liście sałaty, delikatna, nawilżającą mgiełką pokrywa intensywnie czerwone owoce pomidorów - wbrew pozorom nie jest to opis ogrodu w czasie letniego deszczu, ale warunki, w jakich przechowywane są warzywa i owoce w chłodziarko-zamrażarce LCTD-920 NFX. Zapewnia je unikalna funkcja SPA, w którą został wyposażony ten najnowszy model lodówki marki Mastercook.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPAChłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX wyposażona jest w nowoczesny system No Frost, który chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu. Połączenie tej praktycznej funkcji z efektywnością energetyczną o klasie A+, gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia. Ten wyjątkowy model składa się z trzech części: komory chłodziarki, pojemnego zamrażalnika oraz umieszczonej pomiędzy nimi, niezależnej, unikalnej szuflady, która umożliwia regulację temperatury w bardzo szerokim zakresie, od -14˚C do +14˚C.

Tym samym pozwala na stworzenie optymalnych warunków chłodzenia dla różnego rodzaju produktów. Można również wybrać jeden z kilku zaprogramowanych trybów np. wino, a szuflada samodzielnie dobierze właściwą temperaturę.

Wyjątkowa funkcja SPA, dzięki specjalnemu systemowi cyrkulacji powietrza i wody, gwarantuje utrzymanie stałego poziomu wilgoci i temperatury w pojemnikach na owoce i warzywa. Sprawia też, że wiosenne nowalijki i letnie owoce są nawilżone i dłużej zachowują świeżość oraz cenne witaminy. Czytelny, podświetlony na niebiesko, pionowy wyświetlacz, został umieszczony w łatwo dostępnym miejscu - na drzwiach.

Elektroniczne sterowanie umożliwia dobranie właściwej temperatury, oddzielnie dla każdej komory chłodziarki, a dzięki specjalnej opcji zapewnia również kontrolę świeżości przetrzymywanych produktów. Funkcja Wakacje, którą można w łatwy sposób zaprogramować, utrzymuje odpowiednią temperaturę w chłodziarce, zapewniająca właściwe przechowywanie żywności, przy minimalnym zużyciu energii.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPAOprócz tych innowacyjnych rozwiązań model LCTD-920 NFX posiada również wszystkie inne praktyczne funkcje, stosowane dotychczas w chłodziarko-zamrażarkach marki Mastercook. Niezwykle ceniona przez klientów powłoka antybakteryjna Biocare, którą wykończone są wnętrza komór chłodziarki, zabezpiecza żywność przed grzybami i bakteriami.

Filtr Hygienizer hamuje rozwój grzybów i bakterii oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu żywność znajduje się zawsze w czystych, higienicznych warunkach. Systemy Multi Fresh i Double Fresh zapewniają doskonałe warunki dla przechowywania mięsa i ryb oraz warzyw i owoców.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX to urządzenie, które znakomicie sprawdza się jako model wolnostojący, ale również dzięki swoim wymiarom (200 cm x 59, 8 cm x 61 cm) idealnie nadaje się do zabudowy, doskonale wpasowując się w meble.

 

Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2009-07-21

Zdaniem naszych Czytelników

Aż się chciałoby być warzywem w takiej lodówce :)

Gość Marek

21 Lip 2009, 09:22

Już sobie wyobraziłam te pomidorki z kropelkami na skórce :D ciekawe kiedy wymyślą lodówkę z funkcją masażu dla warzyw? ;) to by było dopiero ciekawe rozwiązanie...

Gość ktosiek

21 Lip 2009, 08:53

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Wybieramy meble kuchenne

W kuchni wszyscy powinni się dobrze czuć. Wybierajmy więc meble kuchenne zgodne z naszym charakterem - mogą być bardzo nowoczesne albo bardzo tradycyjne - ale musimy je polubić od razu i na długo, nie mogą się nam znudzić po trzech miesiącach.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x