Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Swoboda kształtów i kolorów

Nieograniczona niemalże paleta kolorów i nieograniczone możliwości kształtowania – tak można powiedzieć o LG HI-MACS, który jest materiałem o znakomitym połączeniu naturalnych minerałów, akrylu i pigmentów.

Swoboda kształtów i kolorówTo materiał pozwalający na kształtowanie tego, co projektantowi podpowiada wyobraźnia. Bezspoinowe możliwości łączenia, nieporowate i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie pozwalają stosować LG HI-MACS między innymi do realizacji bufetów, stołów i blatów kuchennych.

Wszystkie te cechy w sposób perfekcyjny i umiejętny potrafi wykorzystać firma TMC STUDIO, której rozwiązania projektowe i realizacyjne wyróżniają się wyrafinowanymi i wyszukanymi w proporcjach kształtami oraz niebanalnym połączeniem kolorów.

TMC, jako pierwsza na naszym rynku zaprojektowała i zrealizowała z LG HI-MACS podświetlane blaty kuchenne, nadając im wyjątkową lekkość i świetlistość.

Zapraszamy do naszego STUDIA w Warszawie. DOMOTEKA Targówek Park Handlowy, lok. MS-26, ul. Malborska 41

 

Firma powiązana: TMC SALONY MEBLOWE
aktualizacja: 2009-08-03

Zdaniem naszych Czytelników

Cytat Chciałabym odradzić korzystanie z usług firmy TMC Salony Meblowe Marek Rasztęborski. Nie dotrzymuje terminów (ma kilkumiesięczne opóźnienia), wszyscy z którymi miałam z tej firmy kontakt - kłamali, nigdy nie dotrzymywali obietnic ...

droness

01 Paź 2009, 15:48

Chciałabym odradzić korzystanie z usług firmy TMC Salony Meblowe Marek Rasztęborski. Nie dotrzymuje terminów (ma kilkumiesięczne opóźnienia), wszyscy z którymi miałam z tej firmy kontakt - kłamali, nigdy nie dotrzymywali obietnic dot. kolejnych wyznaczanych terminów montażu, jakość ...

Gość Niezadowolona

30 Wrz 2009, 21:43

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Technika w kuchni - sprzęt gospodarstwa domowego

Sprzęt gospodarstwa domowego: płyta, piekarnik, zmywarka, lodówka i okap, choć czasami na pierwszy rzut oka prawie niewidoczne, to z pewnością nieodłączne atrybuty kuchni. 
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze