Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Samsung prezentuje zestaw TWIN

Mogą przebywać razem, ale równie dobrze spisują się oddzielnie. Jedna chłodzi, druga mrozi. Funkcje jednej idealnie uzupełnia druga. Samsung TWIN to zestaw chłodziarki RR82WEIS i zamrażarki RZ80EEIS, który w zależności od naszych potrzeb i możliwości lokalowych możemy zestawić jako side-by-side lub postawić w dwóch różnych miejscach kuchni.

Samsung prezentuje zestaw TWIN Unikalność zestawu TWIN polega nie tylko na możliwości praktycznie dowolnego umieszczenia go w pomieszczeniu. TWIN z sukcesem łączy najwyższej klasy wzornictwo i wyjątkowe technologie, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania – mówi Piotr Stelmachów, Product Marketing Manager w firmie Samsung.

Zarówno chłodziarka o pojemności 348l, jak zamrażarka (277l), wyposażone są w szereg rozwiązań, które gwarantują przechowywanym produktom idealne warunki. Wśród nich znajduje się technologia bezszronowa No Frost - dzięki której urządzeń nie trzeba rozmrażać - oraz Multi Flow, która zapewnia stabilną temperaturę
w ich wnętrzu.  

Chłodziarka wyposażona jest w dużą szufladę z regulacją wilgotności oraz ruchomy pojemnik na nabiał. Z kolei w zamrażarce znajdziemy szufladę Quick Frost do szybkiego zamrażania, dwie szuflady na duże produkty oraz zapewniające delikatne mrożenie pojemniki Soft Frost. Te ostatnie umieszczone są na drzwiach, dzięki czemu idealnie organizują przestrzeń.

O tym, że zestaw Twin to zgrany duet świadczą także detale, które jednak wpływają na komfort użytkowania i poprawiają warunki przechowywania żywności. Znajdziemy tu m.in. półki ze szkła hartowanego o konstrukcji zapobiegającej rozlaniu się płynów, „easy rączki”, czyli mechanizm ułatwiający otwieranie lodówki, a także mechanizm automatycznego domykania drzwi. Do dyspozycji użytkowników jest także dystrybutor wody z filtrem Brita™ w chłodziarce oraz kostkarka twistowa w zamrażarce.

Pięknego wyglądu dopełnia oświetlenie LED (w lodówce jest to oświetlenie wieżowe) i elegancki wyświetlacz (także LED), który informuje o pracy urządzenia oraz umożliwia regulację temperatury.

Oba modele są przyjazne dla środowiska: posiadają klasę energetyczną A+ oraz ekologiczny czynnik chłodniczy R600a.
 
Wymiary chłodziarki to (s.xw.xg.) 595 x 1800 x 643, a zamrażarki 595 x 1800 x 643 mm.
Sugerowana cena detaliczna lodówek Twin Samsung w kolorze stali nierdzewnej lakierowanej to 3999 zł (chłodziarka) i 3999 zł (zamrażarka).

 

Firma powiązana: Samsung
aktualizacja: 2009-08-10

Zdaniem naszych Czytelników

Zestawu tego nie możemy traktować jako side-by side, ponieważ zdarza się, że drzwi są zamontowane na różnej wysokości. Zgodnie z odpowiedzią Samsung Polska nie jest to wada, pomimo tego, że różnica poziomów to kilka milimetrów i jest widoczna gołym okiem..

Gość Arek

29 Lip 2010, 09:26

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze