Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp

Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp to połączenie efektownej stylistyki i najnowszych technologii. Łączą one szereg funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań dla całej rodziny. Cechą, już niemal standardowo stosowaną w chłodziarko-zamrażarkach tego producenta jest optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz urządzeń.
Nowa chłodziarko-zamrażarki SJ420S firmy SharpNowa chłodziarko-zamrażarki SJ420S firmy Sharp

Każdy z nowych modeli chłodziarko zamrażarek Sharp SJ-300S, SJ-340S i SJ-420S, pochwalić się może innowacyjnymi użytecznymi funkcjami. Wyposażone je m.in. w:

  • pochłaniacz zapachów Ag+ Nano wykonany w technologii nanocząstek srebra, który gwarantuje, że każdy produkt znajdujący się wewnątrz urządzenia jest wolny od zapachów innej żywności;
  • system chłodzenia Multi-Air-Flow równomiernie rozprowadzający powietrze i sprawiający tym samym, że w całej lodówce panuje taka sama temperatura;
  • system chłodzenia No Frost gwarantujący automatyczne odszranianie.

Nowe modele chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp proponują 3 różne pojemności: 223 litrów (SJ-300S-BE i SJ-300S-SL), 252 litrów (SJ-340S-BE i SJ-340S-SL) oraz 312 litrów (SJ-420S-BE i SJ-420S-SL).

Optymalny poziom wykorzystania powierzchni wewnętrznej możliwy był dzięki szeregowi specjalnie zaaranżowanych pojemników oraz rozwiązań.

Zastosowano m.in. prowadnice umożliwiającym regulowanie przestrzeni pomiędzy półkami, specjalny pojemnik na świeżą żywność z zamykaną pokrywą, pojemnik na warzywa i owoce oraz kostkarkę do lodu. Półki wykonano z hartowanego szkła. Zamrażarki umieszczono w górnej części urządzeń.

Każda z nowych chłodziarko-zamrażarek pracuje w  klasie energetycznej  A, i co za tym następuje, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Wszystkie 3 modele dostępne są w kolorze srebrnym oraz beżowym.

 

Firma powiązana: SHARP ELECTRONICS
aktualizacja: 2012-12-10

Zdaniem naszych Czytelników

Taaak...praktycznie i funkcjonalnie...Tylko dlaczego nie dali zamrazarki u dolu, zeby sie uzytkownicy gimnastykowali? :)

Gość Mr.R.

02 Lis 2009, 08:50

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Oświetlenie kuchni i jadalni - praktyczne wskazówki

Najważniejszym miejscem w jadalni jest stół, warto poświęcić mu nieco uwagi.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x