Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Strefa Wnętrza - nowy sklep sieci Leroy Merlin

16 kwietnia, w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 73b, zostanie otwarta Strefa Wnętrza, sklep z artykułami do dekoracji i aranżacji wnętrz. Strefa Wnętrza to zupełnie nowa koncepcja i jakość urządzania oraz wykańczania domów.

Strefa Wnętrza - nowy sklep sieci Leroy Merlin

Nowy sklep należy do sieci Leroy Merlin, wyróżnia się asortymentem, zakresem usług i proponowanych rozwiązań dekoratorskich. To nowoczesny salon, w którym każdy będzie mógł zrealizować swoje wyobrażenia o wnętrzu marzeń i spędzić czas w inspirującej atmosferze.

Sklep przy ulicy Ostrobramskiej to 37 sklep Leroy Merlin w Polsce i zarazem pierwsze w Polsce centrum dekoracji wnętrz, łączące konwencję hipermarketu i sklepu z tradycyjną formą obsługi klienta. Strefa Wnętrza wypełnia niszę sklepów dla klientów dysponujących portfelem o różnej zasobności, ale wymagających i twórczych. W założeniu jest to modny sklep, w którym coś ciekawego dla siebie znajdą zarówno profesjonaliści - architekci, dekoratorzy i designerzy, jak i osoby remontujące i wykańczające mieszkanie na własną rękę.

Strefa Wnętrza
to miejsce, które swoim wystrojem i atmosferą zainspiruje klientów chcących stworzyć unikalne wnętrze. Sklep podzielony jest na 10 działów: Strefę Łazienek, Kuchni, Podłóg, Dywanów, Garderób, Kominków, Drzwi, Dekoracji Ścian, Oświetlenia i Dekoracji. W każdej z nich będzie można znaleźć zarówno produkty luksusowe z najwyższej półki cenowej, jak i produkty od popularnych producentów, w przystępnych cenach. Dzięki temu każdy znajdzie tu rozwiązania aranżacyjne dla siebie. Podjęcie decyzji ułatwią również liczne ekspozycje i przykładowe aranżacje rozlokowane w poszczególnych działach.

„Naszym nadrzędnym celem jest dać Klientowi poczucie, że remont czy urządzanie mieszkania to może być przyjemność i zapewnić mu pełne wsparcie w tym procesie. Przychodząc do Strefy Wnętrza Klient znajdzie niezliczoną ilość pomysłów i rozwiązań dekoratorsko-aranżacyjnych. Zostanie mu przedstawiona oferta szyta na jego miarę.” - mówi Tomasz Kuzawiński, Dyrektor Strefy Wnętrza.

Przychodząc do sklepu każdy będzie miał szansę urządzić kompleksowo mieszkanie, korzystając z porad fachowców – doradców klienta, projektantów, specjalistów od aranżacji ścian, czy okien. Pracownicy sklepu nie tylko doradzą w kwestii wyboru produktów, ale zaproponują również, ciekawe i oryginalne rozwiązania.

Strefa Wnętrza - nowy sklep sieci Leroy Merlin Strefa Wnętrza - nowy sklep sieci Leroy Merlin

Klienci szukający inspiracji na przykład w obszarze dekoracji ścian, będą mogli wybierać zarówno z ekskluzywnych tapet czy oryginalnych naklejek, ale także skorzystać z usług Mistrza Malarstwa i uzyskać oryginalne zdobienia. Każdy, kto planuje poprawić wygląd swoich, okien, znajdzie w Strefie Wnętrza wsparcie ekspertów. Projektanci stworzą także na zamówienie projekty kuchni, łazienki, garderoby, czy kominka. Ten sztab ludzi to specjaliści, których celem jest wyczucie i zrealizowanie potrzeb klienta, dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań, podsunięcie praktycznych podpowiedzi i funkcjonalnych rozwiązań.

Doradcy klienta w Strefie Wnętrza towarzyszą mu na wszystkich etapach: od wyboru, projektu, zakupu, przez transport, montaż aż po badanie satysfakcji.

Sklep wyróżnia również wyjątkowa atmosfera, która inspiruje do zakupów, pozwala na chwilę relaksu i odprężenia. Znajduje się tu barek kawowy z czytelnią, strefa chillout’u, punkty projektowania.

Strefa Wnętrza jest dostosowana także do potrzeb osób niepełnosprawnych – brak w nim schodów i stromych podjazdów.

Po inspirację i na udane zakupy można przyjść od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21, a w niedzielę od 10 do 20.

aktualizacja: 2017-07-04

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze