Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / ABC

Lodówka - wolno stojąca czy do zabudowy?

Obecnie większość architektów wnętrz proponuje klientom jednolitą zabudowę kuchni z zabudowanymi wszystkimi urządzeniami, w tym również lodówką. Sprzęty do zabudowy pozwalają bowiem ukryć pod frontem szafek swoje dość spore gabaryty. Jeśli decydujemy się na model wolno stojący mamy więcej możliwości ustawienia lodówki. Bowiem może ona stać swobodnie lub w ciągu kuchennych szafek.

Ale kupno takiej lodówki nie musi oznaczać tradycyjnego białego, czy też nieco bardziej nowoczesnego „stalowego” mebla. Niektórzy producenci oferują lodówki z obrazkami (np. pejzażami) lub takie, na których można pisać, zapisując np. listę zakupów. Najbardziej nowoczesne modele wyposażone są w wyświetlacz i automat do kostek lodu, radio a nawet telewizor.

Redakcja BD
aktualizacja: 2010-07-27

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze