Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Łódź: Rekord Guinness'a w zmywaniu talerzy na czas

Już w najbliższą sobotę, 10 września, na Rynku Manufaktury w Łodzi 15 ochotników z firmy Deante podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa. Spróbujemy umyć 1000 talerzy, wykorzystując do tego zaledwie dwa zlewozmywaki i mając do dyspozycji 60 minut.

Łódź: Rekord Guinness’a w zmywaniu talerzy na czasNie będzie łatwo, bo wcześniej naczynia zostaną pobrudzone bigosem (serwowanym od rana na Rynku łódzkiej Manufaktury). Każda porcja bigosu zostanie opłacona przez Deante, a symboliczna opłata 2zł za posiłek zostanie przekazana na fundację

Będziemy walczyć w 3 ekipach składających się z 5 osób każda. Dwa zespoły stale będą zmywać naczynia - jeden nabierać sił. Do rekordu kwalifikują się talerze o minimalnej średnicy 15 cm i grubości 3mm, a talerz musi być po spożyciu ciepłego posiłku.

Na imprezie będą sędziowie sportowi AZS - sędziowie z Polskiego Kolegium Sędziów. Oceny poprawności wykonanego zmywania dokona ekspert w zmywaniu naczyń (szef kuchni Restauracji Polskiej i szef Kuchni Hotelu Borowiecki). Próba pobicia utrwalona zostanie na 2 kamerach nagrywających wydarzenie w trybie ciągłym.

Podczas bicia rekordu - wykorzystamy produkty Deante - zlewozmywaki i baterie ekologiczne (Primo i Ultra), które na pewno wytrzymają tę próbę. Zapraszamy łodzian nie tylko do kibicowania i brudzenia talerzy ale także łapania kadrów z tego wydarzenia. Najlepsze zdjęcia przesłane do nas (koniecznie w dniu 10.09.2011) zostaną nagrodzone i umieszczone na naszej stronie oraz dostarczone organizacji Guinness World Records, która kredytuje zdjęcia w przypadku ich użycia w Księdze Rekordów.

Rekord Guinness’a w zmywaniu talerzy na czas:

sobota 10.09.2011 roku
Rynek Manufaktury w Łodzi
10:00 - rozpoczynamy imprezę oraz wydawanie bigosu
13:00 – 14:00 – rozpoczęcie próby pobicia rekordu.
14:00 – 14:30 – jury dokonuje zliczania umytych talerzy.
14:45 – ogłoszenie wyniku

Goście honorowi:

Tomasz Kacprzak- Przewodniczący Rady Miejskiej,
Jacek Skwierczyński - Z-ca Dyrektora Departamentu Przedsiębiorczości (Urząd Marszałkowski w Łodzi).

Restauracje pomagające przy organizacji: Bellanapoli, Sphinx, Cammino Restauracja Rodzinna, Anatewka, Green Way, La Vende, Pierrogeria, The Mexican, Tawerna Pepe Verde, Fiver, Restauracja Polska, Hotel Borowiecki.

 

Firma powiązana: Deante
aktualizacja: 2011-09-06

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Zestawienie 82 modeli zmywarek

Dzisiejsze zmywarki są ciche, pojemne, wygodne w obsłudze, oszczędne, bezpieczne, czyste, bezwonne i skuteczne. Jeśli nasz model nie ma którejś z wymienionych powyżej zalet, warto rozejrzeć się za nowocześniejszym; jeśli zaś nigdy nie zaznaliśmy wygody korzystania ze zmywarki - najwyższy czas spróbować.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x