Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wyróżniony

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wśród finalistów Dobry Wzór 2011 - konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.  Eksperci docenili nowoczesny kształt i funkcjonalność dzbanka.

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wyróżniony18. edycja ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2011 dobiegła końca.  Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax firmy Formaster, wyróżniony w finale, otrzymał prawo do posługiwania się znakiem graficznym „finalista konkursu Dobry Wzór 2011” i ekspertyzę produktu przygotowaną przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego:

Doskonała, ergonomiczna forma, z dobrze wyprofilowanym uchwytem. Możliwość kontroli stanu zużycia filtra pomaga zachować higienę dzbanka. Dobrym pomysłem jest duża pojemność - 3 litry. Uwagę zwracają kolory zgodne z trendami obecnymi na rynku. Walorem jest też cena, rozsądnie skalkulowana do potrzeb i możliwości polskiego odbiorcy.

Wzornictwo naszych produktów to dla nas bardzo istotna kwestia. Chcemy iść zgodnie z trendami na rynku. W tym roku postawiliśmy na nowy wizerunek dzbanków filtrujących Dafi, dlatego bardzo nas cieszy wyróżnienie przyznane przez Instytut Wzornictwa, ponieważ docenia oryginalny styl i funkcjonalność naszego produktu. Nowością jest pokrywa dzbanka, która otwiera się pod naporem strumienia wody i jednocześnie uruchamia elektroniczny licznik napełnień. Takie rozwiązanie pozwala wymieniać filtr we właściwym momencie. – mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor ds. rozwoju marki firmy Formaster.
 
Stylowe dzbanki marki Dafi to pierwsze polskie dzbanki z wymiennym wkładem filtrującym służące do oczyszczania wody kranowej. Specjalnie opracowany  skład zasypu filtrującego został dostosowany do polskiej kranówki, tak aby jak najlepiej ją oczyszczać.

W ciągu zaledwie kilku minut pozwala uzyskać smaczniejszą i zdrowszą wodę idealną do gotowania.  Znajdujący się wewnątrz wkładu węgiel aktywowany usuwa z wody substancje chemiczne takie, jak chlor, ołów, rtęć, nikiel, kadm, miedź, PCW, niektóre pestycydy.

Żywica jonowymienna zmiękcza wodę, co w efekcie eliminuje problem osadzania się kamienia kotłowego w czajniku i in. urządzeniach AGD. Woda filtrowana jest idealna do gotowania: zup, sosów, warzyw, makaronów, kasz, a dzięki swoim właściwościom poprawia smak i jakość potraw.

Lepsza staje się również kawa i herbata, jeśli użyjemy do jej zaparzenia filtrowanej kranówki. Wodę można też spożywać dla zaspokojenia pragnienia zaraz po jej przefiltrowaniu. Dzbanek z wkładem z powodzeniem może zastępować zakup wody źródlanej i stołowej.

Stylowe dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax o pojemności całkowitej 3l, zapewniają ok. 1,5 l przefiltrowanej wody, dwa modele z manualnym lub elektronicznym indykatorem wymiany wkładu, dostępne są w dziewięciu wersjach  kolorystycznych: białe, malinowe, pomarańczowe, żółte, zielone, turkusowe, grafitowe, granatowe i niebieskie.

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wyróżniony
Sugerowane ceny detaliczne:
  • Dzbanek Dafi Astra Unimax z filtrem z elektronicznym indykatorem: 75,47 zł
  • Dzbanek Dafi Astra Unimax z filtrem ze wskaźnikiem manualnym: 60,35 zł
  • Filtr wymienny do dzbanka Astra Unimax: 15 zł
Dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax są dostępne w sieciach handlowych:  Alma, Piotr i Paweł, E.Leclerc, Real, Makro, Media Markt, Saturn, w drogeriach Rossmann oraz w sklepie internetowym

 

aktualizacja: 2011-10-26

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Zestawienie 82 modeli zmywarek

Dzisiejsze zmywarki są ciche, pojemne, wygodne w obsłudze, oszczędne, bezpieczne, czyste, bezwonne i skuteczne. Jeśli nasz model nie ma którejś z wymienionych powyżej zalet, warto rozejrzeć się za nowocześniejszym; jeśli zaś nigdy nie zaznaliśmy wygody korzystania ze zmywarki - najwyższy czas spróbować.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x