Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Beaujolais nouveau w Art De Vivre

17 listopada 2011 roku o godzinie 17 warszawska galeria wnętrz Art De Vivre i "Czas na wnętrze" zapraszają na degustację tegorocznego wina Beaujolais połączoną z prezentacją nowej ekspozycji firmy La Courne.

Beaujolais nouveau w Art De VivreBeaujolais nouveau - święto młodego wina obchodzone co roku w trzeci czwartek listopada to świetna okazja, by się spotkać i zabawić.

Art de Vivre, i francuska firma La Courne zapraszają więc na wspólne świętowanie i próbowanie tegorocznego wina Beaujolais.

17 listopada 2011 o godz. 17
w galerii wnętrz Art de Vivre
ul. Kopernika 8/18 w Warszawie

Przy lampce Beaujolais nouveau będzie można obejrzeć nową ekspozycję stylowych kuchni La Courne - Rolls-Royc`ów wśród kuchenek. Ponadto konkurs z nagrodami, wyśmienita francuska kuchnia i... niezapomniana atmosfera.

Zapraszamy architektów, projektantów i wszystkich miłośników pięknych wnętrz.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 16 listopada 2011 roku telefonicznie: 22 692 43 13, lub na e-mail: .

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zestawienie 82 modeli zmywarek

Dzisiejsze zmywarki są ciche, pojemne, wygodne w obsłudze, oszczędne, bezpieczne, czyste, bezwonne i skuteczne. Jeśli nasz model nie ma którejś z wymienionych powyżej zalet, warto rozejrzeć się za nowocześniejszym; jeśli zaś nigdy nie zaznaliśmy wygody korzystania ze zmywarki - najwyższy czas spróbować.
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x