Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Płyta laminowana "Dąb Lefkas" z kolekcji Pfleiderer

Płyta laminowana

Płyta laminowana w dekorze Dąb Lefkas (R3226) to nowa propozycja z kolekcji Pfleiderer, bardzo dobrze przyjęta przez rynek i już pokazana na wielu meblach podczas targów Meble Polska 2014.

Dekor Dąb Lefkas odwzorowuje wygląd rozbiórkowego drewna dębowego - wskazuje na to charakterystyczny odcień oraz przebarwienia sugerujące wieloletnią ekspozycję na działanie czynników atmosferycznych.

Elementy odwzorowujące głębokie pęknięcia, skazy i zniekształcenia sprawiają, że dekor ten bardzo realistycznie odtwarza masywne, liczące sobie wiele lat drewno.

Surowy charakter Dębu Lefkas podkreśla też odtworzenie niedoheblowań i śladów korników. Ten wzór świetnie będzie pasował zarówno do wnętrz nowoczesnych, inspirowanych stylem industrialnym, jak i do rustykalnych kuchni czy pokoi.

Firma powiązana: Pfleiderer Prospan S.A.
aktualizacja: 2014-04-14

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Rodzaje szafek kuchennych wiszących

Rodzaje szafek kuchennych wiszących oraz ich sposób otwierania i wyposażenie.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x