Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Topowe produkty

Szuflada Comfort Box, czyli wygoda nie tylko w kuchni ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Szuflada Comfort Box, czyli wygoda nie tylko w kuchni

Takiego rozwiązania szuka chyba każdy z nas. Ile razy zdarzyło Ci się uderzyć o wysuniętą szufladę? Nie wspominając o tym, że bardzo często zapewne "nurkujesz" w niej w poszukiwaniu potrzebnego Ci w tym momencie przedmiotu. Możesz położyć kres swoim trudnościom w domu, stawiając na proste i komfortowe rozwiązanie.

Zaskoczy Cię ono pięknem i prostotą. Pełna gracji szuflada Comfort Box oferuje klasyczny wygląd, stawiając na stonowaną srebrną lub białą barwę. Wniesie ona poczucie nowoczesności a zarazem komfortu do Twoich pomieszczeń. Comfort Box może znaleźć swoje zastosowanie nie tylko w kuchni. Z powodzeniem wprowadzi funkcjonalność do Twojej sypialni, garderoby, czy łazienki. Dostawca szuflady, polska firma Rejs, otwiera przed Tobą ogrom możliwości, dając wybór w wielu aspektach zastosowania szuflady.

Systemy szuflad Comfort Box, marka REJS
Systemy szuflad Comfort Box, marka REJS

Szuflada Comfort Box - nowoczesny wygląd

Po pierwsze wygląd. Możesz zdecydować się na proponowaną w standardzie stonowaną srebrną barwę lub klasyczną biel. Dzięki temu Twój Comfort Box dostosuje się wyglądem do aranżowanego pomieszczenia. Obecnie w projektach mebli dominuje trend układu poziomego, czyli konstrukcja szafek możliwie szerokich, ograniczająca tym samym liczbę wąskich frontów. Podkreśla to nowoczesny charakter wnętrza.

Szuflada Comfort Box umożliwi Ci podążanie za trendami. Przy szerokości szafek powyżej 50 cm z powodzeniem ukryjesz wewnętrzne szuflady za jednym lub dwoma wysokimi fontami. Taka konstrukcja pozwoli Ci zamontować szuflady, bez konieczności dzielenia frontów. Warto również wspomnieć, że do szafek wąskich do 20cm oraz narożnych REJS proponuje inne, równie funkcjonalne rozwiązania.

Systemy szuflad Comfort Box, marka REJS Systemy szuflad Comfort Box, marka REJS
Systemy szuflad Comfort Box, marka REJS

Szuflada Comfort Box = komfort

Proponowany system szufladowy to jednak przede wszystkim rozwiązanie praktyczne. Zintegrowana regulacja frontu 3D znacząco ułatwia montaż przedniej części szuflady. Z pewnością ucieszy się również fakt, ze ładowność systemu to aż 35 kg. Dzięki temu zyskujesz swobodę w zakresie decyzji o tym, co przechowujesz w swoim Comfort Boxie.

Systemy szuflad Comfort Box, marka REJS
Systemy szuflad Comfort Box, marka REJS

Skąd ta pewność, że Comfort Box podniesie znacząco Twój codzienny komfort? Jesteśmy pewni, że istotny jest dla Ciebie łatwy dostęp do przechowywanych w szufladach przedmiotów. Zagwarantuje Ci to możliwość pełnego wysuwu.

Dodatkowo nie musisz się martwić tym, że Twoje poranne poszukiwania obudzą pozostałych domowników.Wysuw w Comfort Boxie jest bowiem niemal całkowicie bezszelestny.

Możesz zapomnieć również o zmorze niedomkniętych szuflad - miękki dociąg zastosowany w proponowanym rozwiązaniu raz na zawsze rozwiąże ten problem.

Ważnym atutem szuflady Comfort Box jest również segregacja wewnętrzna bazująca na przegrodach i przegródkach. Znacząco ułatwi Ci ona uporządkowanie przechowywanych rzeczy. Być może ucieszy Cię również to, iż Comfort Box oferuje wariant z relingiem.

Jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, do podniesienia wysokości szuflady, dla wysokości 164 i 204, możesz zdecydować się na zastosowanie paneli bocznych w wariancie gładkim lub perforowanym. Wówczas Twoja szuflada zyska pełne, wysokie boki.

Decydując się na szufladę Comfort Box masz również do wyboru wiele wymiarów. Szuflada dostępna jest w opcji o wysokości od 86 mm do 204 mm. W ramach tych wariantów można wybrać różne wymiary szerokości szuflady.

Logo REJS   REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
Tel.: +48 54 280 56 51
faks: +48 54 280 61 92
www.rejs.eu
aktualizacja: 2016-07-27
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x