Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

LG zdobywcą nagród iF Product Design Award 2007

21 produktów LG zyskało uznanie jury edycji konkursu iF Product Design Award 2007. Wśród docenionych produktów znajduje się trzydrzwiowa chłodziarko-zamrażarka LG GR-L258SSKA.
21 produktów LG zyskało uznanie jury edycji konkursu iF Product Design Award 2007. Wśród docenionych produktów znajduje się trzydrzwiowa chłodziarko-zamrażarka LG GR-L258SSKA.

Lodówka LG to harmonijne połączenie nierdzewnej stali i czarnych lśniących detali. Stylowy design uwypuklają oryginalne uchwyty. Wykonany z nierdzewnej stali dystrybutor wody oraz szuflady na warzywa i owoce automatycznie posiadają odrębną regulację temperatury. Powłoka Bio-Silver zapobiega powstawaniu pleśni i zapewnia długotrwałą ochronę antybakteryjną.

Nagroda iF Product Design Award jest jednym z najbardziej prestiżowych europejskich wyróżnień przyznawanych w dziedzinie wzornictwa. Nagrody są wyrazem uznania dla wyjątkowych rozwiązań konstrukcyjnych. Każdego roku w Hanowerze jury złożone ze znamienitych ekspertów ocenia ok. 200 produktów pochodzących z blisko 37 krajów. Tytuł iF Design Award jest szczególnym wyrazem uznania dla projektantów, którzy wyznaczają nowe trendy w dziedzinie wzornictwa.

Oprócz chłodziarko-zamrażarki jury konkursu doceniło stylistykę następujących produktów LG:
Telewizor plazmowy (60PY3)
Telewizor plazmowy (50PB4)
Monitor z serii "Fantasy" (L1900R)
Monitor z serii "Fantasy" (L1900E)
Monitor z serii "Fantasy"(L1900J)
15.4" panoramiczny Notebook PC (P3)
Klimatyzator ArtCool (LSM-CO65LAJ)
Klimatyzator ArtCool (LS-C186G1LO)
Klimatyzator lustrzany (LS-C085PM/LS-C105PM)
Zestaw pralka/suszarka (WM2496HWM + TD-V1018OEM)
Telefon komórkowy z serii "Chocolate" (KG810)
Telefon komórkowy o rozmiarach karty kredytowej (KG320)
Telefon komórkowy (KE850)
Telefon komórkowy (KE770)
Telefon komórkowy "Leo" (KG920)
Firma powiązana: LG ELECTRONICS POLSKA
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x