Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Włoska elegancja

Firma Deante powiększyła rodzinę baterii o cztery nowe serie. Ich nazwy inspirowane gorącą Italią to: Rigalo, Valeo, Eliptic i Molla.

deante_120Firma Deante powiększyła rodzinę baterii o cztery nowe serie. Ich nazwy inspirowane gorącą Italią to: Rigalo, Valeo, Eliptic i Molla.

Rigalo charakteryzuje się zwartą formą. Łączy w sobie klasyką z nowoczesnością.

Valeo to seria, która komponuje się z dużymi aranżacjami wnętrz, nadając im ekskluzywny charakter.

Eliptic jak sama nazwa wskazuje charakteryzuje się eliptycznym kształtem. Baterie umywalkowe tej serii można montować przy umywalkach nablatowych.

Molla charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również sposobem wyciągania słuchawki, który umożliwia wygodne oczyszczenie całej komory zlewozmywaka.

Cena brutto - Rigalo od 299 zł, Valeo od 389 zł, Eliptic od 459 zł, Molla 629 zł


Firma powiązana: Deante
aktualizacja: 2007-09-25

Dodaj komentarz

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x