Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

"Elite" - nowa linia kuchenek Indesit

Indesit Company Polska wprowadza do oferty nowe, zaawansowane technologicznie modele kuchenek "Elite". Kuchenki te charakteryzują się różnorodnymi funkcjami i rozwiązaniami technologicznymi, wśród których na wyjątkową uwagę zasługuje palnik Potrójna Korona.

Trzy oddzielne płomienie sprawiają, że ciepło w tym palniku rozkłada się w sposób bardziej równomierny pod naczyniem. Daje to aż 1,5 kW mocy, co znacząco wpływa na skrócenie czasu gotowania.

Wyposażenie nowych modeli w prowadnice ze stali nierdzewnej zapewnia komfort użytkowania piekarnika. Są one ciche i łatwe w użyciu, zamieszczone na 5 poziomach, aby w żaden sposób nie ograniczać inwencji podczas pieczenia. Kuchenki Elite mają także aluminiową blachę, dzięki której z łatwością można przygotować pizzę oraz obrotowy rożen, który pozwala grillować przez cały rok.

Wszystkie modele posiadają wbudowane urządzenie zabezpieczające na wypadek zgaśnięcia płomienia. Nowoczesny mechanizm natychmiast blokuje dopływ gazu do palnika, jeśli płomień przypadkowo zgaśnie.

Elite - nowa linia kuchenek Indesit Kuchenki są dostępne w kolorze inox i białym.

Dostępne modele 7-funkcyjne:
K3T76S(X) – kolor inox, cena: 1879 zł
K3T76S(W) – kolor biały, cena: 1779 zł

Dostępne modele 6-funkcyjne:
K3G66(X) – kolor inox, cena: 1649 zł
K3G66(W) – kolor biały, cena: 1449 zł

Opis najważniejszych programów:

PROGRAM PIECZENIE MULIFUNKCYJNE to możliwość przygotowania różnych potraw, zwłaszcza tych, które wymagają długiego zapiekania nawet na 3 poziomach jednocześnie, bez mieszania smaków i zapachów. Jest to możliwe dzięki stałej cyrkulacji powietrza, co pozwala na równomierną dystrybucję ciepła.

PROGRAM PIECZENIE CIASTA - funkcja idealna do przygotowywania ciast i innych potraw, które wymagają delikatnego pieczenia. Ciepło rozprowadzane jest równomiernie w piekarniku dzięki termoobiegowi, a włączona grzałka dolna umożliwia wyrastanie ciasta.

PROGRAM PIZZA - programator piekarnika w kuchniach Indesit pozwala wybrać wiele opcji pieczenia w tym specjalnie zaprojektowaną funkcję Pizza.

 

Firma powiązana: MERLONI INDESIT POLSKA
aktualizacja: 2008-02-26

Dodaj komentarz

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x