Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowy serwis internetowy DEKORAL

W lutym ruszyła nowa wersja serwisu internetowego: www.dekoral.pl. Zawiera on rozbudowaną sekcję inspiracji, porad oraz narzędzia pomocne przy wyborze kolorystyki do własnego domu.

Sewis internetowy DekoralNa stronach serwisu znalazły się również praktyczne instrumenty ułatwiające wybór odpowiednich produktów do malowania oraz adresy punktów dystrybucyjnych. Dodatkową, niezwykle ciekawą atrakcją jest test psychologiczny zamieszczony na stronie.

Serwis adresowany jest do osób zainteresowanych aranżacją wnętrz, planujących remont, kupujących mieszkanie, budujących dom, czyli wszystkich zainteresowanych tematyką wnętrzarską i kolorami.
Możliwość wyboru kolorystyki dla warstwy graficznej serwisu oraz wyjątkowy test psychologiczny uprzyjemniają poszukiwanie inspiracji do własnych wnętrz.

Serwis koncentruje się na trzech zasadniczych kwestiach:
•    przedstawia palety kolorystyczne, sposoby tworzenia efektów dekoracyjnych, porady i odpowiedzi na pojawiające się problemy techniczne,
•    prezentuje liczne przykłady aranżacji wnętrz i inspiracji do tworzenia własnych kompozycji kolorystycznych, dostarczając przy tym pomysłów na własne wnętrza,
•    dostarcza informacji o ofercie: o produktach, ich właściwościach technicznych, sposobie aplikacji, jak również o wszystkich nowościach.

 

Firma powiązana: Drewnochron
aktualizacja: 2008-03-10

Dodaj komentarz

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x