Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Polcolorit na targach w Kijowie i w Moskwie

Na przełomie marca i kwietnia, Grupa Kapitałowa Polcolorit uczestniczyła w dwóch prestiżowych imprezach targowych. Pierwszą z nich był Międzynarodowy Festiwal Budownictwo i Architektura, który odbył się w Kijowie w dniach 25- 29 marca. Drugim wydarzeniem, w którym Grupa wzięła udział, były  Międzynarodowe Targi Budowlane MOSBILD 2008, które trwały od 1 do 4 kwietnia.

Grupa Kapitałowa PolcoloritMOSBILD to największa i najbardziej prestiżowa wystawa przemysłowa w Rosji. Istnieje od 1995 roku. Grupa Kapitałowa Polcolorit uczestniczyła w niej już po raz szósty.

W dniu otwarcia targów, na zaproszenie Prezesa Grupy Kapitałowej Polcolorit - Wiktora Marconiego, stoisko piechowickiej firmy odwiedził Ambasador RP w Moskwie - Jerzy Bahr, któremu towarzyszyło także kierownictwo Wydziału Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP.

Na obydwu wystawach Grupa zaprezentowała wszystkie swoje nowości produktowe, zarówno z kolekcji Ceramiki Polcolorit, jak i Ceramiki Marconi.

Wśród płytek Ceramiki Polcolorit znalazły się kolekcje ścienne: Soffi, Rozalia, Mirella, Boucle i Ecco oraz podłogowe: Galaxia, Yuka i Terra. Spośród płytek Ceramiki Marconi, uczestnikom targów zaprezentowano m.in. doskonale znane linie Loft i Texas, które wzbogacono o dodatkowe dekoracje, a także dwie zupełnie nowe kolekcje – ścienną Amarella i podłogową Magma.

 

Firma powiązana: Polcolorit
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x