Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Eurocucina 2008

Rozpoczynają się najważniejsze tragi w branży wnętrzarskiej Eurocucina 2008. 16 – 21 kwietnia w Mediolanie ponad 135 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowej wystawie mebli kuchennych.

Zdjęcie z targów Eurocucina 2006- To doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych, jak również możliwość nawiązania nowych kontaktów – potwierdza Jarosław Matys – marketing & produkt manager Franke Polska.

Niewątpliwą atrakcją tegorocznej wystawy będzie impreza pod nazwą Technologia dla kuchni, której główną ideą jest wyszukiwanie wszelkich oryginalności i innowacyjnych pomysłów wykorzystanych w kuchni. Zaprezentowane w takich okolicznościach rozwiązania, nierzadko stają się potem wyznacznikiem najnowszych trendów i technologii.

Eurocucina ma wyrobiony prestiż - to już siedemnasta edycja. Na wystawę do jednego z największych centrów wystawowych na świecie - Milan Fair Rho Exhibition Centre przyjeżdżają firmy, które chcą liczyć się na światowych rynkach.

Włosi wyznaczają kierunki rozwoju w branży wnętrzarskiej. Skupiają wokół siebie najlepszych designerów i najnowsze technologie. Kreują modę rozwijając ją i lansując kolejne trendy. Eurocucina łączy wszelkie smaki i gusta, decydując o tym jak będą wyglądały nasze kuchnie w najbliższym czasie.

Zdjęcie z targów Eurocucina 2006

 Więcej na

aktualizacja: 2008-04-16

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x