Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Eurocucina 2008

Rozpoczynają się najważniejsze tragi w branży wnętrzarskiej Eurocucina 2008. 16 – 21 kwietnia w Mediolanie ponad 135 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowej wystawie mebli kuchennych.

Zdjęcie z targów Eurocucina 2006- To doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych, jak również możliwość nawiązania nowych kontaktów – potwierdza Jarosław Matys – marketing & produkt manager Franke Polska.

Niewątpliwą atrakcją tegorocznej wystawy będzie impreza pod nazwą Technologia dla kuchni, której główną ideą jest wyszukiwanie wszelkich oryginalności i innowacyjnych pomysłów wykorzystanych w kuchni. Zaprezentowane w takich okolicznościach rozwiązania, nierzadko stają się potem wyznacznikiem najnowszych trendów i technologii.

Eurocucina ma wyrobiony prestiż - to już siedemnasta edycja. Na wystawę do jednego z największych centrów wystawowych na świecie - Milan Fair Rho Exhibition Centre przyjeżdżają firmy, które chcą liczyć się na światowych rynkach.

Włosi wyznaczają kierunki rozwoju w branży wnętrzarskiej. Skupiają wokół siebie najlepszych designerów i najnowsze technologie. Kreują modę rozwijając ją i lansując kolejne trendy. Eurocucina łączy wszelkie smaki i gusta, decydując o tym jak będą wyglądały nasze kuchnie w najbliższym czasie.

Zdjęcie z targów Eurocucina 2006

 Więcej na

aktualizacja: 2008-04-16

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze