Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Odmalowany serwis beckers.pl

Odmieniony serwis internetowy marki Beckers www.beckers.pl — oferuje profesjonalne porady jak malować, czym malować i jak dobrać najlepsze dla siebie kolory. Wizyta w serwisie może uczynić z internauty eksperta w malowaniu wnętrz.

Odmieniony serwis internetowy marki Beckers W założeniu twórców nowego serwisu miało być funkcjonalnie oraz praktycznie. Podstawowe zakładki serwisu odpowiadają na pytania: czym i jak malować oraz jak tworzyć zgrane zestawienia kolorystyczne.

Zakładka Produkty zawiera praktyczny przewodnik po ofercie, podzielony wg przeznaczenia produktów. Klikając na wybraną dziedzinę, wyświetlają się nazwy i zdjęcia opakowań farb oraz opisy zawierające ich najważniejsze cechy. Dodatkowa możliwość otwarcia karty technicznej pozwala na szybkie dotarcie do specjalistycznych informacji.

Farby dla alergików – jest to zakładka umożliwiająca szybki przegląd 19 produktów Beckers, które posiadają certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Produkty polecane są do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, jak również w placówkach służby zdrowia.

Dział Inspiracje zawiera informacje  dotyczące oddziaływania kolorów i tworzenia dzięki nim komfortowych wnętrz. Znajduje się tam równie quiz dzięki któremu "dowiemy się" czy widzimy świat w "męskich" czy też „damskich” kolorach. Podstrona Szkoła malowania to zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi oraz poradnik mówiący jaką farbę wybrać dla poszczególnych pomieszczeń w naszych domach.

Na pytanie "Gdzie kupić?" odpowiedź uzyskamy w zakładce Kontakt.

Łatwe w użyciu, zamieszczone w formie poglądowych map Polski wyszukiwarki, sprawiają, że znalezienie hurtowni lub sklepu najbliższego miejscu zamieszkania zajmie zaledwie chwilę. Na stronie znajdziemy również informacje o numerach infolinii, pod którymi dyżurują Doradcy Klienta oraz link do formularza Klub Colour, który umożliwia rejestrację w serwisie i otrzymywanie kart modnych kolorów marki Beckers oraz Colour Magazine.

Magazyn został stworzony dla osób, które chcą śledzić trendy w architekturze wnętrz, a prezentowane w nim pomysły można z powodzeniem przenieś do własnego domu. Publikacja jest już wydawana w 10 tys. egzemplarzy.

Szata graficzna i nawigacja serwisu pozwalają na szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Przyjazna kolorystyka i modne aranżacje przyciągają wzrok jednak nie rozpraszają uwagi. Dzięki wyczerpującym informacjom produktowym i poradnikowym serwis jest cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla amatorów malowania wnętrz.

 

 

Firma powiązana: Tikkurila Polska S.A.
aktualizacja: 2008-05-14

Dodaj komentarz

Okap kuchenny

Okap kuchenny, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, usprawni działanie kuchni oraz podniesie jego standard.
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x