Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Woda w nowej oprawie

Wprowadzona w ubiegłym roku przez firmę HANSA seria armatury HANSASTELA  została rozszerzona o nowe baterie do umywalek, mis nablatowych, jak również o warianty do montażu na obrzeżu wanny.

HANSASTELA Pięć modeli armatury do umywalki, dwa do natrysku, cztery do wanny oraz jeden model do zlewozmywaka daje ogromne możliwości w projektowaniu łazienki i kuchni.

Bateria na podwyższeniu o wysokości 23 cm współgra z nowoczesnymi umywalkami nablatowymi i misami. Podobnie jak poprzednie warianty, także wysokie baterie funkcjonują lekko, a jednocześnie precyzyjnie dzięki uchwytowi działającemu na zasadzie joystick’a.

Podczas gdy w klasycznej armaturze HANSASTELA otwarta wylewka przeobrażała wodę w szeroki strumień kaskadowy, baterie na podwyższeniu posiadają cylindrycznie ukształtowany strumień. Odzwierciedla on kształt korpusu i jest przedłużeniem linii baterii. Nowością jest bateria kuchenna, która dodatkowo posiada obrotową wylewkę.

Jeszcze więcej elastyczności daje armatura dwuuchwytowa. Do wyboru jest bateria umywalkowa trzyotworowa: stojąca oraz ścienna podtynkowa.

HANSASTELA to także nowa bateria czterootworowa do montażu na obrzeżu wanny. Nowoczesna słuchawka, wylewka, przełącznik i uchwyt mogą być podczas instalacji swobodnie rozmieszczane. Do montażu przy rancie wanny wystarczy zastosować system Hansacompact ze stelażem. Zintegrowany z zestawem montażowym pojemnik na wąż zapewnia porządek przy wannie. Automatyczny zwijacz pozwala wyciągnąć słuchawkę tylko na żądaną odległość. Lekkie pociągnięcie za słuchawkę spowoduje automatyczne zwinięcie węża i pozostanie on czysty w zwijaczu do kolejnego użycia.

HANSASTELA HANSASTELA

  

Firma powiązana: Hansa
aktualizacja: 2008-07-22

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Oświetlenie kuchenne

Oświetlenie kuchenne to wygoda i bezpieczeństwo prac kulinarnych. To także nastrój wnętrza, w którym wielu z nas lubi przebywać, ale i wdzięk eksponowanych mebli czy drobiazgów; wszak współczesne kuchenne aranżacje urodą nie ustępują salonom. Od razu widać, że tak złożonych funkcji nie pogodzi jedna lampa.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x