Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Mieszkaj w zgodzie ze sobą - nowy Katalog IKEA 2009

Od 13 lat w Polsce i od 58 lat na świecie katalog IKEA pomaga czytelnikom urządzać wnętrza odpowiadające ich potrzebom i upodobaniom. W tej edycji IKEA wyraża swoją filozofię wprost: "Mieszkaj w zgodzie ze swoim stylem życia".

Mieszkaj w zgodzie ze sobą - nowy Katalog IKEA 2009Od 15 września Katalog 2009 będzie dostępny w sklepach IKEA. Od 25 sierpnia będzie dystrybuowany bezpośrednio do naszych domów.

Tegoroczny katalog IKEA jest nie tylko prezentacją nowych rozwiązań meblarskich i dekoratorskich, ale także poradnikiem, który pomaga klientom żyć wygodniej i wyrażać swój indywidualny styl, stąd hasło tegorocznego katalogu: "Mieszkaj w zgodzie ze swoim stylem życia". Według projektantów IKEA kluczem do komfortowego i przyjemnego mieszkania jest zbudowanie przestrzeni zgodniej z własnym stylem życia, stworzenie miejsca dla wielu różnych czynności i potrzeb w ograniczonej przestrzeni, aby uzyskać wnętrze przyjazne i wygodne zarazem.

Klienci IKEA mogą wybierać z asortymentu elementy wyposażenia wnętrz, które w różnych kombinacjach pozwalają skompletować ponad 45 zestawów kuchennych, ponad 30 sypialni i praktycznie nieskończoną ilość salonów, dostosowanych do preferencji i stylu życia domowników. Dzięki temu każdy klient IKEA może mieszkać, spać, odpoczywać i cieszyć się życiem we wnętrzu, które w pełni zaspokaja jego potrzeby. Katalog IKEA inspiruje, zachęca do eksperymentowania, wyrażania siebie i swojej tożsamości poprzez wystrój swojego domu.

Katalog przenosi sklep IKEA do domów ponad 400 milionów ludzi w 38 krajach i jest on jedną z najszerzej dystrybuowanych publikacji komercyjnych na świecie. Produkcja katalogu trwa wiele miesięcy i angażuje kilkaset osób. Aby w pełni zaprezentować ofertę IKEA zespół projektantów wnętrz i stolarzy tworzy aranżacje, które fotografowane są przez 13 pełnoetatowych fotografów. Sesje fotograficzne odbywają się w studio o powierzchni 8000 m2.

W szczytowym okresie prac nad katalogiem w jego projektowanie i produkcję zaangażowane jest około 100 osób. Dzięki temu Katalog IKEA jest wyczerpującym źródłem informacji o asortymencie, a zaaranżowane przez projektantów wnętrza stanowią dla czytelników inspirację do wprowadzania zmian w ich domach. IKEA oferuje rozwiązania dla wszystkich członków rodziny, gwarantując im komfort, miejsce na wypoczynek i przestrzeń do rozwijania swoich pasji.

Tegoroczny Katalog zawiera około 3 500 produktów starannie wybranych spośród 9 500 artykułów w ofercie IKEA, a pełen asortyment IKEA można znaleźć na stronie internetowej oraz w sklepie, gdzie większość produktów dostępna jest od ręki.

IKEA już od wczesnych lat 90-tych kładzie duży nacisk na aspekty środowiskowe, związane z produkcją katalogu. Papier do produkcji katalogu nie jest bielony chlorem, a jego włókna pochodzą ze sprawdzonych źródeł, z lasów certyfikowanych w zakresie odpowiedzialnej gospodarki i zarządzania. IKEA współpracuje z dostawcami papieru, którzy posiadają certyfikowany system 2 zarządzania i realizują program ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Zrównoważone podejście do zakupów papieru oraz druku katalogu zostały opisane w kodeksie postępowania firmy.

Oprócz prezentacji oferty wszystkich działów sklepu, w katalogu będzie można znaleźć również informacje dotyczące serwisów i usług oferowanych przez IKEA, szczegóły programu IKEA FAMILY, a także coś dla smakoszy: ofertę dań z restauracji. Katalog jest ważny od 24 sierpnia 2008 r. do 31 lipca 2009 r.

 

Firma powiązana: IKEA POLSKA
aktualizacja: 2008-08-21

Dodaj komentarz

Dekoracja stołu

Jedzenie, szczególnie w dobrym towarzystwie, to prawdziwa przyjemność. Ale nie tylko organizowanie przyjęć dla gości warte jest wysiłku i fantazji. Również codzienne posiłki smakują dużo lepiej, jeśli są podane na ładnej stołowej zastawie.
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr
BluPerformance - nowa linia urządzeń marki Liebherr Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x