Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Mastercook sypnął prezentami

1 grudnia ruszyła nowa promocja Mastercook – "Sypnęło prezentami". Na kupujących sprzęt wolno stojący czekają nie tylko duże rabaty cenowe ale także atrakcyjne upominki.

Nowa promocja Mastercook – Sypnęło prezentamiW ramach promocji trwającej do końca lutego 2009 roku klienci mogą wybierać aż z dwudziestu ośmiu różnorodnych produktów AGD Mastercook: lodówek, zmywarek, kuchni elektryczno-gazowych oraz pralek typu Top i Front.

Każdy, kto zakupi jeden objęty promocją model – otrzyma wartościowy prezent. Kupujący lodówkę dodatkowo dostanie sokowirówkę o innowacyjnym wzornictwie, krajalnicę lub chłodziarkę do wina.

Nabywający nową kuchnię będzie jednocześnie mógł cieszyć się zestawem szybkowarów, nowoczesnych garnków lub kuchnią mikrofalową. Kupując w bardzo atrakcyjnej cenie pralkę lub suszarkę – jako prezent otrzymamy odkurzacz. Na poszukiwacza nowoczesnej zmywarki czeka ergonomiczny blender.

Do 15 stycznia 2009 r. trwają także dwie inne promocje Mastercook. W ramach "Piękno linii, perfekcja działania" w atrakcyjnych cenach można nabyć zestawy sprzętu do zabudowy: piekarnik oraz płytę grzewczą, a także dobrać odpowiedni dla siebie okap lub zmywarkę. Kupując czwarty produkt – można otrzymać go z dużym rabatem, a nawet gratis. Ich zakup premiowany jest także prezentem w postaci ekspresu do kawy.

W ramach promocji "Hity jesieni" kupujący piekarnik i płytę do zabudowy otrzyma zestaw profesjonalnych garnków. Na właścicieli małych kuchni czeka nie lada gratka - piekarnik o szerokości 50 cm wraz z pasującą do niego płytą.

Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach znajdują się w sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie w zakładce "Promocje".

 

Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2008-12-16

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Aranżacje kuchni

Przy planowaniu kuchni nie ma idealnej recepty, bo każdy ma różne oczekiwania. Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna i wygodna. Stworzenie takiego wnętrza wcale nie jest łatwe. Przedstawiamy kilka przykładowych rozwiązań.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x