Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch

„Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch” – pod tym hasłem firma zaprezentowała na targach Focus Küche & Bad 2008 swój pierwszy dekor dla zlewozmywaków ceramicznych – „White Pearl”.

Po dużym sukcesie rynkowym, jaki odniosła koncepcja „kuchnia w doskonałych kolorach”, oparta na szerokiej palecie barw zlewozmywaków, teraz Villeroy & Boch podejmuje temat dekoracji, po raz kolejny wyprzedzając o krok konkurencję. Inspiracją były cieszące się uznaniem kolekcje zastawy stołowej „Grey Pearl” i „Ivory”, których dekor „White Pearl” jest poniekąd przedłużeniem. W rezultacie konsumenci otrzymali możliwość efektownego aranżowania przestrzeni kuchennej i nadawania jej indywidualnych akcentów.

Nowoczesny, harmonijny deseń

White Pearl

„White Pearl” to dostosowana do charakteru zlewozmywaków interpretacja subtelnych motywów widniejących na elementach zastawy stołowej. W efekcie powstał delikatny, harmonijny dekor utrzymany w stylu charakterystycznym dla firmy Villeroy & Boch.

Wzbogaca on zlewy, dodając im wartości emocjonalnej. „White Pearl” to oryginalna gra kontrastów pomiędzy elementami matowymi i błyszczącymi. Wygląd stylowej powierzchni zdaje się zmieniać zależnie od kąta padania światła.

Współczesny design i klasyczne ornamenty

White Pearl

Kierując się mottem „Współczesny design, klasyczne ornamenty – funkcjonalność i estetyka”, firma Villeroy & Boch wprowadza na rynek trzy rodzaje zlewów ceramicznych z dekorem: różne modele z popularnej serii Subway oraz zlewozmywak jedno- i dwukomorowy. Dzięki charakterystycznemu wzorowi prosty zlew staje się ważnym elementem stylistycznym wnętrza.

W wersji „White Pearl” dostępne są modele Subway 60, 60 XL, 50 i 45, każdy w wersji lewo- i prawostronnej. Dekor umieszczony jest w nich na tylnej listwie, podczas gdy w zlewozmywakach jedno- i dwukomorowym wzorem pokryta jest cześć frontowa. „White Pearl” to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nadać kuchni indywidualny i efektowny styl.


Firma powiązana: Villeroy and Boch
aktualizacja: 2008-12-30

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Aranżacje kuchni

Przy planowaniu kuchni nie ma idealnej recepty, bo każdy ma różne oczekiwania. Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna i wygodna. Stworzenie takiego wnętrza wcale nie jest łatwe. Przedstawiamy kilka przykładowych rozwiązań.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x