Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek Sharp

Już w maju, gamę produktów Sharp, wzbogaci nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek. Nowe chłodziarki producenta cechuje oryginalny, elegancki i nowoczesny design. Luksusową aranżację wnętrza kuchni dopełnią m.in barwy nowych modeli – srebro i stal szlachetna.

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek SharpWrażenie robi jednak nie tylko sam wygląd urządzeń. Modele SJ-PB300SS i SJ-MB300S-ST będą wyposażone m.in. w najnowszą generację systemu Advanced Hybrid Cooling, który zapobiega wysuszaniu żywności.

Artykuły spożywcze będą mogły być dłużej przechowywane w komorach także, dzięki wsparciu technologii PlasmaclusterTM, która unieszkodliwia wirusy, zarodniki grzybów i pleśni. Zamontowany wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Nano dezodoryzator z kolei, skutecznie pochłonie zapachy.

Urządzenie pracuje w klasie A+, oznacza to, że koszty jego eksploatacji są bardzo niskie. Tak dobre parametry energetyczne udało się uzyskać dzięki zastosowaniu nowego kompresora kontrolowanego inwerterem oraz oświetlenia wnętrza diodami LED. W nowych modelach celowo zastosowano światło, które nie jest oślepiające dla użytkowników. Ma to szczególne znaczenie w godzinach wieczornych, kiedy światło w kuchni jest przygaszone.

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek SharpNowe chłodziarko-zamrażarki mają pojemność 365 litrów brutto i są wyposażone w trzy komory: komorę chłodziarki, wysuwaną komorę zamrażarki oraz usytuowaną najniżej komorę w postaci szuflad zamykanych od frontu (również stanowiącą zamrażarkę).

Dodatkowo, chłodziarka SJ-MB300S-ST wyposażona jest w komorę do przechowywania wina, która daje możliwość ustawienia temperatury równej 3 lub 15 stopni Celsjusza. Co więcej, użytkownik ma możliwość przekładania drzwi, dzięki zestawowi przekładniowemu, który będzie można zakupić razem z urządzeniem.

Wymiary chłodziarko - zamrażarki: wysokość - 179 cm, szerokość – 60 cm, głębokość – 65 cm.

 

Firma powiązana: SHARP ELECTRONICS
aktualizacja: 2009-04-06

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Wybieramy meble kuchenne

W kuchni wszyscy powinni się dobrze czuć. Wybierajmy więc meble kuchenne zgodne z naszym charakterem - mogą być bardzo nowoczesne albo bardzo tradycyjne - ale musimy je polubić od razu i na długo, nie mogą się nam znudzić po trzech miesiącach.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x