Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Torino VerdeLine nagrodzona podczas Machina Design Awards 2009

Bateria umywalkowa Torino VerdeLine firmy FERRO S.A. zwyciężyła w plebiscycie organizowanym przez magazyn "Machina Design" - Machina Design Awards 2009.

Przyznając laureatce zaszczytną nagrodę RDZENIA w kategorii Przedmiot "making the world better" międzynarodowe jury doceniło walory estetyczne i ekologiczne produktu.

Torino VerdeLine to najnowsza propozycja dla wszystkich pragnących żyć w zgodzie z naturąDzięki tej nagrodzie Torino VerdeLine znalazła się wśród 23 najciekawszych i najbardziej designerskich produktów i usług dostępnych na polskim rynku, wyłonionych spośród ponad 1000 zgłoszeń.

Torino VerdeLine
to najnowsza propozycja dla wszystkich pragnących żyć w zgodzie z naturą, z poszanowaniem cennych zasobów naturalnych, a także ze świadomością, iż taki wybór się opłaca.

Ciekawy wzorniczo model Torino VerdeLine, w którym zastosowano wysokiej klasy perlator oraz głowicę ceramiczną z blokadą wypływu i systemem kontroli ciepłej wody sprawia, iż codzienne użytkowanie baterii nie tylko dostarcza estetycznych wrażeń, ale zapewnia również bardzo wysoką, aż 50% oszczędność w gospodarowaniu wodą.

Jakość opatrzona umiarkowaną ceną zachęca do zakupów i równocześnie sprzyja kształtowaniu postaw proekologicznych prowadzących do oszczędzania w gospodarstwach domowych.

Międzynarodowe jury w składzie: Janusz Kaniewski - ubiegłoroczny laureat Machina Design Awards 2008, Cesar Mendoza - dyrektor Instituto Europeo di Design w Turynie, James Slater - projektant z kalifornijskiego Novados Studio, Kota Tsukamoto - główny projektant producenta sprzętu sportowego Tecnica, Motoki Yoshio - japoński designer pracujący we Włoszech oraz Dorota Koziara, Ewa Minge, Kayah, Piotr Metz, Marek Knap, Ela Wiatr i Andrzej Pągowski przyznało nagrody w 18 kategoriach zwykłych i pięciu kategoriach specjalnych. Laureaci odbierali statuetki RDZENIA z rąk między innymi: Ewy Braun, Macieja Zienia, Gosi Baczyńskiej, Moniki Bródki, Łukasza Zagrobelnego, Marii Seweryn, Ilony Felicjańskiej i wielu innych znakomitych gości.

Galę Machina Design Awards poprzedziła konferencja panelowa pt.: Polski Design - jak Wam się podoba i jak to sprzedawać. Dyskusję, która rozpoczęła się od próby zdefiniowania, czym jest design, prowadził Kazimierz Krupa, redaktor naczelny magazynu "Forbes".

Machina Design Awards to plebiscyt organizowany przez magazyn "Machina Design"Patronat nad Machina Design Awards 2009 oraz galą rozdania nagród sprawowali: Narodowe Centrum Kultury, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Machina Design Awards to plebiscyt organizowany przez magazyn "Machina Design". W jury zasiadają największe znakomitości świata sztuki projektowania z Polski i Europy. W konkursie nagradzani są młodzi polscy projektanci oraz twórcy najbardziej designerskich przedmiotów, obiektów i miejsc.

Nagrodę - statuetkę RDZENIA - zaprojektował Janusz Kaniewski, jeden z najwybitniejszych przedstawicieli młodego polskiego designu. Gala Machina Design Awards jest wydarzeniem kulturalnym na prawdziwie europejskim poziomie, patronują jej polskie uczelnie artystyczne oraz instytucje promujące polską sztukę.

 

Firma powiązana: Ferro S.A.
aktualizacja: 2009-11-05

Dodaj komentarz

Umywalki, sedesy, bidety, stelaże

Remont łazienki wiąże się z wieloma wyborami. Przede wszystkim stylu, w jakim chcemy ją utrzymać. Potem kosztów, jakie możemy ponieść. I w końcu musimy urzeczywistnić nasze oczekiwania, zaczynając od wyboru płytek oraz ceramiki sanitarnej. Do nich dobierzemy potem baterie, wannę lub prysznic oraz meble.
topowe produkty

Bateria podtynkowa KLUDI PUSH - idealna do małej łazienki

Utarło się przekonanie, że urządzanie małych łazienek to sztuka kompromisu, która pociąga za sobą rezygnację z komfortowych rozwiązań. Z tego powodu, często już na etapie projektu, skłonni jesteśmy zrezygnować z wymarzonej aranżacji na rzecz półśrodków. Czy jest to konieczne? Branżowi eksperci przekonują, że nie. Wystarczy określić swoje preferencje, skorzystać z podpowiedzi specjalistów i wybrać odpowiednie produkty.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Tonnes to ...
Nowoczesne kabiny prysznicowe z serii SPACE LINE od Sanplast
Nowoczesne kabiny prysznicowe z serii SPACE LINE od Sanplast Space Line to nowoczesne kabiny prysznicowe, akrylowe brodziki oraz wanny, zapewniające nieskrępowaną przestrzeń podczas kąpieli. Teraz ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x